pusinka50

Je toto spravedlivé?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/294901-na-svete-je-1453-dolarovych-miliardaru.html.

Někteří zdědili, někteří podvody a známostmi získali, zajímalo by mě, kolik se jich skutečně vypracovalo z „ničeho“, tipuju sotva desetina. Nemohli by každý z nich jednu či dvě ze svých miliard rozdělit chudým lidem? To musí být o strach mít peníze v bankách a bát se světové krize a krachů bank, ikdyž ti bohatí jsou určitě velmi dobře v tomto ohledu informovaní?

Nejlepší odpověď
Drap

Mohli, ale aby se jen tak rozdávaly miliardy, to se v kapitalismu nedělá.

Další odpovědi
jirkajirka

Jediné co některým lidem závidím je ,že se můžou najíst až k prasknutí a neztloustnou!!

anonym

ano. a tvuj zivot bude asi smutny pribeh…