Topovka333

Je tohle žárlení normální??

Když si s někým píšu můj kluk hned zjišťuje kdo to je,jak se jmenuje,kolik mu je atd…prostě mi to upe mega vadí..Nebo stačí když se s nějakým klukem bavím a on ho hned odpálkuje..když mu řeknu co zas dělá..odpoví mi „Mám Tě mooc rád a musím si Tě chránit…už jednou jsem to zažil..“ Jj,to že to zažil se svou bývalou je pravda,ale mi se zdá že to občas doost přehání a když mu to řeknu odpoví „Ještě to tak..“ Přitom jsem mu věrná…Opravdu nevím jestli tohlento je normální…o.O ?? Jak jste na tom vy??

Nejlepší odpověď
ivzez

Žárlivost je nedůvěra v sama sebe
(ten kluk si nevěří),
podceňování a trápení partnera.

Tvůj kluk si k tobě dovolí jenom to, co mu dovolíš ty sama.
Nenech si to od něj líbit, stanov jasná pravidla.

A pokud se jich nebude držet, jistě víš, že si zasloužíš takového
partnera, který ti bude věřit, a který si tě bude vážit.

Vztah bez důvěry není vztah …

Další odpovědi
Funna

není.. tohle je patologická chorobná žárlivost a je to v podstatě nemoc…to, že si to omlouvá tím, že už se si to zažil, je jen jeho omluva a takováto žárlivost je pro vztah bez výjimky likvidační…je to jen otázka času, než ti to začne lézt tak na nervy, že se s ním rozejdeš se s ním…zvlášť pokud neslyší na tvoje námitky a nechce to řešit…

Hlada

Tohle vůbec není normální! Žárlivost je duševní porucha, která, jak ses sama přesvědčila, znemožňuje normální vztah. Nepřipouštěj žádné debaty o věrnosti, trvej na tom, že se bude léčit nebo rozchod. Škoda ztraceného času.

bolak

Jsou 2 možnosti:

  1. Řekneš mu že jestli je tohle skutečně jeho pravé já, tak tě nejspíš neochrání ani před sebou samým, protože s takovým člověkem, jak se teď jeví, být nedokážeš. A nejenže nevěří v sebe jak píše ivzez, ale zároveň nevěří i tobě, když od tebe odkopává všechny chlapy. Zřejmě má ten pocit, že kdyby to neudělal, tak bys je při první příležitosti všecky vobskočila. Navíc ti tímhle způsobem určuje s kým můžeš mluvit a s kým ne, což, jak jsem kdysi někde četl, často zpětně popisují týrané ženy jako počátek toho všeho co následovalo dál.
  2. Můžeš mu ukázat jak se chová metodou zrcadlení. Praktikuje se to prý sice u 3 letejch dětí, ale myslím že tvůj partner je na to ideální adept. Prostě až se k němu přiblíží nějaká holka, jeho kamarádka třeba, začni do ní strkat a hystericky řvát: „VYPADNI TY PÍČO!!! VYPADNI VOD NĚJ!“ A až se na tebe voboří co to děláš, v klidu odpověz: „Promiň ale já to musela udělat. Mám tě mooc rád a musím si tě chránit.“