Funna

píšou, že to má pomoci záchranářům…zřejmě to berou tak, že slepota je lepší než smrt…

Další odpovědi
Kepler

Klidně by se to dalo použít jako světlomet při nočních náletech.

autacek

No, super, oslepnete když se do toho podíváte, tak že chudáci zvířátka i lidé v dohledu. Takového kutila zavřít a udělat mu to stejné.

led

Pokiaľ by ste tieto svetlomety použili v normálnej cestnej premávke, mohlo by to byť kvalifikované veľmi nepríjemne pre vás (laicky: ako zámerné oslnenie ostatných účastníkov cestnej premávky).
V prípade záchranárskych prác je to vítaný pomocník.

Dochy

S tou vypáleno sítnicí to berte s rezervou… to se jen redaktor snažil bejt vtipnej. Slunce dá jas větší a museli byste si dát hodně záležet abyste si oči poškodili.