PetrXY

Je tohle ta demokracie, svoboda slova a právo na pravdivé informace?

Znamená demokracie, svoboda slova a právo na pravdivé informace to, když naše veřejné sdělovací prostředky ani po 25 letech od sametové revoluce se bojí nazývat problémy pravým jménem, snaží se nám namluvit, že některé závažné problémy ani neexistují nebo je bagatelizují nebo je vědomě zkreslují?

Odpovědi
anonym

Je třeba si uvědomit, kdo tuto zemi ovládá DOOPRAVDY- kmotři a mafie,takže oni maji vše ve svých rukou,všichni kmitají, jak oni pískají, a chudí se nikde nedovolají a navíc se bojí.Ale co s tím, jak to vyřešit?
Doplňuji:
Již jsem zde upozornoval ,že naše vlast by potřebovala silného neůplatného vůdce, který by to tady pořádně vyčistil!!!!!

Gawlio

Ano, je, každý si může psát a zamlčovat co se mu zlíbí. tak jako to teď děláš ty nebo já. Relevance a důležitost informací – to je věc jiná. Taky jde o to kdo zná „ta pravá jména“ k pojmenování. Nikde taky není napsáno, že je trestné bagatelizovat, trestné je například popírat nebo lží klamat.

Pepa25

Máme širokou škálu sdělovacích prostředků, některé si dokonce zakládají na tom, že sdělují to, co ostatní ne. Stačí si vybrat. Ano, to je ta demokracie a svoboda slova.

anonym

vanasi, to už tu bylo, jedna vládnoucí strana a jak to dopadlo.

mosoj

A jak to dopadlo ?

anonym

iDnes, Lidovky vlastní Babiš. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Vše brát s rezervou.