Viky095

Je tohle normální zdravotní stav?

Dobrý den, už pár týdnů se cítím zvlášťně. Když jsem mezi přáteli nedokážu se soustředit o čem diskutují ale jsem ve své hlavě a absulně se ztratím. Mám konstantní bolest hlavy, která někdy přejde do opravdu nepříjemné, takový pichlavý svíravý pocit.
Ale nejhorší je pro mě spánek.Mám strašne zvláštní sny a nesčetněkrát se během noci probouzím (klidně i 20×) , protože se mi nelibí co se tam děje. Jakoby si řeknu že to chci jinak opravdu se rozhlédnu po svém pokoji a jdu spát, ráno mám pocit že se to opravdu stalo. A to se dějak už nekolik týdnu, a jsem nehorázně nevyspaná, ikdyž spím třeba 12 hodin. Chodím do školy i do práce kvůli nájmu, ale tohle mi obojí dost znemožnuje, při učení mám pocit že mi hlava praskne.
U doktora to znáte, ženská, bolest hlavy, migrénka a dají vám prášky na bolest hlavy a konec…Prášky nezabírají.
Vím že nejste žádní specialisté, ale opravdu bych ocenila nějakou radu ze života, pokud se někomu dělo něco podobného.

Odpovědi
Kepler

Tady opravdu není jiné pomoci, než odkázat na odborného lékaře nebo psychologa. I psychiatr je jen lékař jako každý jiný a není třeba si dělat nemístné zábrany. Každá nemoc těla i duše má svou příčinu a jedině odborník ji může najít. Když vám nepomohl jeden lékař, hledejte pomoc u jiného.

Kryšpín

Tělesná a duševní schránka je přetížená, neurolog, spánková poradna.

Dochy

Jít k doktoru znova s tím že to nezabírá. Ani lékaři nejsou neomylní a jeden ze způsobů léčení je zkusit nejpravděpodobnější či nejnebezpečnější možnou diagnózu a tu léčit. Pokud to nezabere, asi to není ono a budeme pátrat dál. V zásadě je to OK pokud není pravděpodobná kritická chyba. Slušný lékař na to ale rovnou při první návštěvě upozorní.

ivzez

Viky,

tohle žádné rady ze života nevyřeší. Je potřeba zjistit
příčinu Vašich problémů a to přes internet nejde.

Jestli Váš Lékař problém neřeší, změňte ho!