Iluminatus

Můj zdravotní stav

Ahoj, kouřím krabičku denně jen 3 roky… poslední 3 týdny neustále kašlu a mám lehkou bolest na plicích a s dýcháním na tom nejsem 2× nejlíp několikrát deně mi teče z obou nosních dírek ( vždy jen jedna ) neustále klepu nohou ale to je spíš zlozvyk ale jde tu o to že se mi často stává že se mi někdy na sekundy stáhne komplet svalstvo a cukne sebou… myslíte že jen zbytečně plaším nebo by byla vhodná prohlídka? kašel je někdy zahleněný a někdy normální
Doplňuji:
Oprava chyby v textu * TEČE Z NOSU KREV

Nejlepší odpověď
marci1

Doporučuji preventivní prohlídku u praktického lékaře ( 1× za 2 roky ji hradí zdravotní pojišťovny ) s odběrem krve. Každý by měl znát výši svého krevního tlaku, cholesterolu a cukru. Lékař Vás prohlédne a případně doporučí další vyšetření.

Další odpovědi
anonym

tak běž k obvodnímu, aby tě poslal na plicní, a taky řekni obvoďákoviať ti změří tlak, můžeš mít vysoký, když ti pořád teče z nosu krev, to ostatní, jako třeba ta noha, to zas asi patří na neurologii, zkus nekouřit, nebo aspoň omezit, nevím, jak se stravuješ a když ti napíšu, že bys měl jíst zdravě, hlavně ovoce a zeleninu, s omezením všech pečených, smažených sra.ek, budou mě tady zas propírat, že tady rozšiřuju „tmářství“ 😁, a to je všechno, co ti můžu poradit já, nenesu odpovědnost, kdyby se ti třeba i z toho jídla a omezení cigaret udělalo líp, dojdi si tam co nejdřív, ať můžeš být klidnější, mohla ti totiž začít i alergie, já jí měla ze dne na den, to se taky stává, držím palec

led

Pri zdravotných problémoch navštívte svojho ošetrujúceho lekára.
Dúfam, že toto ste napísali v čakárni pred lekárovou ordináciou…

anonym

Svůj zdravotní stav můžeš řešit a vyřešit jedině se svým ošetřujícím lékařem, případně s lékařem odborným. Sám nejspíš cítíš, že je třeba něci s tím udělat. A na to nepotřebuješ schválení na Odpovědích.cz. Krvácení z nosu může způsobovat nějaká cévka v nose. Bude třeba zjistit důvod. Není problém takovouto potíž vyřešit. Nenapsal jsi kolik máš let. Kuřácký kašel se zpravidla ozývá spíše po ránu, takže k problémům s kouřením se pravděpodobně ještě něco přida
Doplňuji:
Tak tohle se mi ještě nestalo, aby mi uprostřed psaní zešedla obrazovka a text v půli slova bez odeslání „odešel“. Holt zase něco mezi nebem a zemí!?

Čili – něco se nejspíš ke kouření přidalo. Kouření zdravé rozhodně není. Příznaky, které popisuješ, však vypovídají spíše o jiném důvodu potíží. Návštěvu lékaře zbytečně neodkládej a důkladně si rozmysli, jaké změny ve svém stylu života provedeš.

zjentek

jen 3roky? ..existuje pro to výraz, je to sebepoškozování. Následky bývají různé a proto také alopatická (školská) medicína určuje rozličné diagnózy a tím jim jdeš na ruku, když budou chtít, mohou ti napsat prášek na cokoliv. Už ti to zjevně pomalu dochází, ale ještě dlouho to nebudeš chtít pochopit, proto se zařadíš mezi ostatní, kterých je venku už většina. A je jednodušší se k tomu stádu připojit nemocný, protože oni neví, že jsou nemocní a když by ses připojil zdravý, působil bys psychicky nemocný ,)

led

Mimo témy:
Ocko
>Tak tohle se mi ještě nestalo, aby mi uprostřed psaní zešedla obrazovka a text v půli slova bez odeslání „odešel“<
Zjavne „ten,_čo_číta_spo­za_chrbta“ usúdil, že odpoveď je daná a odoslal ju. Tá šeď, to je ten jeho vstup. Už mi o týchto jeho výťinoch hovorilo viac ľudí.
Treba si preventívne urobiť hĺbkovú kontrolu počítača, nielen víry, ale aj „podvratné činnosti, sledovania“.