zjentek

Je tohle Amanda Seyfried?

Jestli to je Amanda>>>https:/­/youtu.be/1NtdmNVN­osA?t=828

Malvínko ta na lavičce! (;

Nejlepší odpověď
Aappo

Ta na lavičce? Co by dělala v oblasti Transsibiřské magistrály? A ani jí vůbec není podobná.

Další odpovědi
Malvína

Nikde ji nevidím.

—————-

Ale jistě, paní na lavičce jsem viděla, ale barva vlasů nesedí, ani oblečení si myslím… Nejde ji moc vidět do tváře, jak tě to napadlo? 😁

aliendrone

Jasně, běž do ní bejku! Tamní příroda skrývá ohromné bohatsví (tvrdí ve videu), tož není vyloučeno, že i ty tam najdeš svůj poklad! Ďérevňa v okolí Irkutska jich musí mít celou haldu, to by bylo, abys něco nenašel. Navíc – přežít v takových podmínkách znamená, že přežije i na Prajzské, kdepak Pražandy. ;) :D :D

Jo a kdyby tě cestou sežrali medvědi (popřípadě vycucnul komár – tam jsou velký jak Messerschmitt!), tak nezapomeň ŽIVĚ stremovat na YT nebo někam jinam, abychom z toho také něco měli. ;) :D :D

elkon

Tady je: https://www.csfd­.cz/tvurce/23552-amanda-seyfried/prehled/

zjentek

Malvi já nevím jak mě to napadlo na to se mě neptej… si už musím najít nějakou amandu bo se těch halušek jinak nezbavím asi…

Aappo

Zkusil jste už seznamku pro seniory?

Malvína

Jo, už je to akutní! 😁