Avatar uživatele
anonym

Je to zákon schválnosti ?

Také se vám stává,že otvíráte krabičku s léky,tak vždy na té straně kde je vložen příbalový leták?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Katusa, Sůwa, briketka10, RyuzakiKate, zzzzz, anonym před 4137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

asi ano …ale nejak me to netrapi …neuzivam leky kazdy den …;-))..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

vždy je to tak a navíc mi vadí opačné šroubení, kvůli
dětem :( používám kudlu, abych krabičku otevřela..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Dík za otázku, už jsem se na to taky chtěla zeptat. Stává se mi to s železnou pravidelností, ale ještě jsem se nikdy neuchýlila k označení správné strany krabičky. Další otázka by měla být, proč se to tak děje, ale na tu by těžko někdo znal odpověď. 🙂
Doplňuji:
Když ovšem potřebuji příbalový leták, opět otevřu krabičku na nesprávné straně – tam kde není 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Skoro vždycky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jwood

Už se mi dokonce stalo,že jsem přemýšlel,z které strany ji otevřít. A nakonec tam byl 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Stává se mi to snad vždy. Je to jak nějaké kouzlo, kdykoliv ji otevřu, tak na té straně kde je leták.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Stává se mi to skoro pokaždé, jako by ten leták byl na obou stranách

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Snad vždy. Buď se mi tam přicpe na první pokus nebo až tu kravičku otvírám podruhé, to je stoprocentní. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pravidelně žádné léky neužívám a jenom občas si vezmu tabletu pokud mne něco bolí. Jestli otevřu krabičku na straně kde je příbalový leták, tak nad tím nepřemýšlím. Zavřu a použiji druhou stranu.
Doplňuji:
A hlavně si potom již pamatuji z které strany je ten příbalový leták vložen, ale někdy i zapomenu. Ale jak jsem již psala mám doma pouze léky proti bolesti a vezmu si tabletu pouze pokud je už pro mne nesnesitelná.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

vzdycky.uuplne vzdycky.hmmm,az ted jsem si to uvedomila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek