Babuela

Je to vhodné, jak navázat konverzaci?

Ahoj, jsem v prváku na škole a chtěla bych se nějak zapojit do kolektivu. Máme tam takové fajn holky. Myslíte, že když tam o přestávce přijdu a řeknu jim např. „Ahoj, mohu tu být s vámi?“ Bude to blbé? Nebo ne? Kdyžtak, jak jinak bych to mohla říct?😅

Odpovědi
elkon

Normálně, když se moc neznáte, stačí jen tak zajít mezi ně, stejně jako to udělají ostatní. Řeč se rozproudí sama. Že by ženský byly zticha, bych se moc divil.

alik360

Radši se zeptej, protože někomu by to mohlo vadit. Prostě tam přijď a zeptej se jestli tak můžeš být.