Je to úchyl? Kouká na dvanáctileté holky.

Ahoj. Jeden kluk z vysokého ročníku kouká na dvanáctileté holky. Je mu nevím kolik. Ale určitě víc než šestnáct a míň než dvacet.
Dřív se často na nějakou podíval. Asi si myslel, že si toho nevšimne. Teď se už tolik nedívá, a když jde nějaká hodně mladá holka poblíž něj, tak otočí hlavu na druhou stranu.
Myslíte, že je nebezpečný, nebo ne?

Nejlepší odpověď

Zlatý

To ti tady nikdo nedokáže říct, to je příliš málo zmatených informací.

Další odpovědi:

Stříbrný

Sakra... Tak to já se dokonce občas MUSÍM dívat na holky jestě MNOHEM mladší! (i na kluky) A kdyby jen to, je ode mne očekáváno, že na ně budu dělat ňu ňu ňu a tvrdit, jak moc jsou krásné a roztomilé! Přitom jen slintají, vřískají a občas i smrdí! Ovšem i tak statečně a s velkým přemáháním lžu o tom jak moc se mi líbí, až se mi práší od huby. Asi budu totální a nepolepšitelný pedál nebo co. ;) :D :D

Bronzový

Takže ty ho neznáš a nevíš kolik mu je jestli to chápu správně. K tomu mu ještě tipuješ kolik mu je... Pochybuji, že na základní škole budou lidi mezi 16-20 lety. Jediná možnost je, že několikrát propadl. Je i možné, že prostě vypadá na víc než mu je.
Co je tobě vůbec do toho kam on kouká? Pokud vím, tak se můžeme beztrestně koukat kam chceme a nelze na základě toho kam se koukáme odhadovat lidi...

Nebezpečný by to mohlo být, kdyby se choval opravdu nepředvídatelně a třeba dorážel na ty holky nebo je přemlouval k něčemu co by nechtěli. Také na základní škole s námi hodně pracují hormony.

Dle mého odhadu ho třeba nemáš rád a hledáš tu nějakou munici od lidí, kteří budou odpovídat na otázku.

Stříbrný

Když se kluk kouká na holky, tak rozhodně není "úchyl".
Ostatně dvanáctiletá holka už docela dobře může být biologicky dospělá a v některých kulturách je to věk na vdávání.

Bronzový

Myslím, že to je v jeho věku naprosto normální.

Bronzový

Koukat můžeš kam chceš.

Diskuze k otázce

Stříbrný

dubraro

Reezo:
Na osmiletém gymnaziu se mohou sejít dvanáctiletí i dvacetiletí studenti.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1302
Zlatý marci1 970
Zlatý ivzez 703
Zlatý quentos 691
Zlatý iceT 651
Zlatý annas 631
Zlatý hanulka11 535
Zlatý led 505
Zlatý panenka 488
Zlatý zjentek 485

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.