Avatar uživatele
nenitouchyl?

Je to úchyl? Kouká na dvanáctileté holky.

Ahoj. Jeden kluk z vysokého ročníku kouká na dvanáctileté holky. Je mu nevím kolik. Ale určitě víc než šestnáct a míň než dvacet.
Dřív se často na nějakou podíval. Asi si myslel, že si toho nevšimne. Teď se už tolik nedívá, a když jde nějaká hodně mladá holka poblíž něj, tak otočí hlavu na druhou stranu.
Myslíte, že je nebezpečný, nebo ne?

Zajímavá 0 před 1623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To ti tady nikdo nedokáže říct, to je příliš málo zmatených informací.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Sakra… Tak to já se dokonce občas MUSÍM dívat na holky jestě MNOHEM mladší! (i na kluky) A kdyby jen to, je ode mne očekáváno, že na ně budu dělat ňu ňu ňu a tvrdit, jak moc jsou krásné a roztomilé! Přitom jen slintají, vřískají a občas i smrdí! Ovšem i tak statečně a s velkým přemáháním lžu o tom jak moc se mi líbí, až se mi práší od huby. Asi budu totální a nepolepšitelný pedál nebo co. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Takže ty ho neznáš a nevíš kolik mu je jestli to chápu správně. K tomu mu ještě tipuješ kolik mu je… Pochybuji, že na základní škole budou lidi mezi 16–20 lety. Jediná možnost je, že několikrát propadl. Je i možné, že prostě vypadá na víc než mu je.
Co je tobě vůbec do toho kam on kouká? Pokud vím, tak se můžeme beztrestně koukat kam chceme a nelze na základě toho kam se koukáme odhadovat lidi…

Nebezpečný by to mohlo být, kdyby se choval opravdu nepředvídatelně a třeba dorážel na ty holky nebo je přemlouval k něčemu co by nechtěli. Také na základní škole s námi hodně pracují hormony.

Dle mého odhadu ho třeba nemáš rád a hledáš tu nějakou munici od lidí, kteří budou odpovídat na otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Když se kluk kouká na holky, tak rozhodně není „úchyl“.
Ostatně dvanáctiletá holka už docela dobře může být biologicky dospělá a v některých kulturách je to věk na vdávání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Myslím, že to je v jeho věku naprosto normální.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Koukat můžeš kam chceš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dubraro

Reezo:
Na osmiletém gymnaziu se mohou sejít dvanáctiletí i dvacetiletí studenti.

před 1623 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek