lady wolf

Je to u vás stejné?

Když už se zítra blíží škola, tak bych se chtěla zeptat:Taky vám učitelky na začátku školního roku řeknou „Nebojte, žádné neohlášené testy nebudou“ a pak na to za docela krátkou dobu zapomenou.Je to u vás stejné nebo holt máme „zlé“ učitelky 😁

Odpovědi
Kelt

Učit by se měl každý pořád a být připravený. Čím více se připravuješ, tím méně tě nějaký test překvapí .

JuddH

Spíš nám slibují „přepadovky”, ale nakonec se všechno plánuje pomalu měsíc dopředu.

Hamon

Víme termíny půl roku dopředu :P (kombinované studium VŠ :) )

Araxis

blíží se vysvědčení:poslední šance si zlepšit známku :)

anonym

My měli vtipné učitele. Klasika byla: „Příště zkoušet nebudu“. No a až nastalo to „příště“, tak u tabule stálo pět nepřipravených zoufalců. No a čí to byla chyba? Těch, co se nechali nachytat a nepřipravili se.
Pořád platí, že kdo je připraven, ten není zaskočen. Učitelé si rádi zjišťují, kdo z žáků bere školu vážně. Učit se holt má průběžně.

Dochy

To mi připomnělo… Učitel v pondělí oznámí třídě:
„Nekdy v tomto týdnu vám dám jako překvápko písemku“. V logice zběhlejší žák přemítá, který den by to asi mohlo být…
„pokud by učitel čekal až na pátek, tak pokud písemku nedostanem do čtvrtka, bude to jasné a nebylo by to překvápko… Pátek to být nemůže. No ale pokud nám to nedá do středy a jak vím, pátek to být nemůže, už by to bylo jasně ve čtvrtek. To by pak také nebylo překvápko… Tak to ani čtvrtek být nemůže…“
A zatímco žák přemýšlí o termínu, učitel rozdává zadání…