Kelt

Je to správný přístup ke studiu čehokoliv?

Například studuji jazyk a po probrání lekce následuje několik cvičení. Jedním z nich je test – přiřadit správně dané možnosti. A jen jedna je správná. Pokud mám například 10 otázek, tak vylučovací metodou vybírám ty jasné a nějak mi to vyjde. Podle kontroly. Nebo je pedagogicky správné jít postupně od 1, k 10? Hlavní je dosažení cíle a ne pořadí kroků. Co si o tom myslíte? Pro a proti? Děkuji.

Odpovědi
paul1

Já myslím, že hlavní je dosažení cíle, o to jde, a ooo tom to je, řekl by Pitkin 😁 .

Kepler

Já myslím, že je to jedno. Dúležité je jenom to, zda to víš, nebo nevíš. Tohle se ošidit nedá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.