Avatar uživatele
KOPRETINNKA

JE TO PRAVDA?když si stáhnu noda32 na 30 dni tu zkušební verzy a doba vyprší muže se stahovat stále dokola?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

já to teď vyzkoušela u tune up a když jsem ho odstranila a chtěla znova nainstalovat zkušební verzi,tak mi to pořád cpe odkaz na koupi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Já myslím že to nepůjde.Něco podobného jsem zkusil u jiného programu a už to nešlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Vyšla nová verze AVAST.Doporučuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

zde se podívejte co doporučuje „odborník na PC GangstaHelper“:

P.S.to by potom nemusely být ani plné verze,ne?
Je jasné,že to normálně nejde,snad po důkladném vyčištění registrů se to může jednou nebo dvakrát povést,ale to není pro obyčejné uživatele,Windowsy jsou takový prevít,že si všude něco ukládají a pak to na Vás vybafne,že to nelze !!!!!!!!!!!!!!!
Doplňuji:
jo tak dvojka verze,tu jsem měl na PC asi tak před pěti lety,ale u verze čtyři byste si ani necvrkl.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/antivir-muze-mi-nekdo-poradit-nejaky-bezpecny-antivir-mam-terminatora-pri-aktualizaci-stahuje-i-co-nema-zpomaluje

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Dobrý den, je to pravda. Pan odborník GangstaHelper přece napsal, že se může neomezeně aplikace odinstalovat a nainstalovat, a limit 30 dní je pak pokaždé od znova. Aktualizace jsou možné stále. Můžete instalovat pokaždé tu samou verzi, není třeba ji stahovat pokaždé znova. Virovou databázi pak naaktualizuje­te znova.

Dělám to tak asi 4 roky. Stále s tou samou verzí, jelikož mi verze 3 nepadla do oka. I s tou to ale jde, známý ji používá stejným způsobem jako já tu verzi 2.

Žádné čištění registrů bych v životě nedělal.

Příště si to „pane“ Rynku vyzkoušejte, než začnete pochybovat. (Jinak také se divím, že takový expert jako ESET nedal žádnou ochranu, ale to je z prostého důvodu – byla by to zbytečná práce. Podobných ochran je plno a neznám jich moc, co by ještě nebyly prolomené).

PS: Netvrdil jsem, že to tak funguje u všech placených programů, ale u NODu to prostě funguje. Důvod máte napsaný v závorce výše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

S tímto zkušenost nemám, ale jednou jsem zkoušel cd klon který byl ve zkušební verzi. Odinstaloval jsem ho ještě před lhůtou. Potřeboval jsem ho jen na jedno cédéčko. Když jsem ho pak opět potřeboval znovu, měl jsem smolíka. Psalo mi to, že zkušební doba vypršela. Nepomohlo ani přenastavení data (byl jsem bez internetu) a přestože jsem vymazal vše, kde to bylo i registry, stejně to nešlo. Šlo to až po přeinstalaci systému windows.
Takže vím, že některé programy jsou tak chytré, že je jen tak někdo neošulí a je namydlenej. Bohužel.
Gangstahelpere a Rynku-klídek, když nejde o život, jde o h…
:D http://filmovez­vuky.fdb.cz/slun­ce-seno-a-par-facek/jpg/86.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek