Avatar uživatele
KOPRETINNKA

ANTIVIR muže mi nekdo poradit nejaky bezpečný antivir? Mam terminatora při aktualizaci stahuje i co nema zpomaluje

to počítač divala sem se na nod32 ale je to jan na 30dni

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5072 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Dobrý free antivir je AVAST.
Mají ho syn i vnuk na svých počítačích již řadu let a počítače ochránil.
Aktualizace virové databáze jsou pravidelné z inetu a také zadara.

Teď mi to došlo. Terminátor není antivir ale antispyware !!!!!!!
Takže dobrý free antispyware je Ad- Aware. Aktualizace také zadara.
Měl jsem i SpyB, ale Ad – Aware je lepší. Terminator nikdy nic nenašel a osatní ano.
Měl jsem je všechny nainstalované souběžně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lotty

Dobrým antivirem bývalo kdysi i slavné AVG. Omrzelo mě z jednoho prostého důvodu: několikrát ke mě do pc pustilo trojského koně a pár malých virů. Měla jsem free verzi Home Edition.
Opravdu spokojena jsem s antivirem Avast! Free balíček, který najdete na www.slunecnice.cz obsahuje několik rezidentních štítů (mezi základní patří webový a e-mailový štít, behaviorální a P2P štít), nabízí bezplatné aktualizace, perfektní údržbu a testování počítače. S oběma verzemi, které jsem odzkoušela na svém počítači, jsem byla spokojená. Sice se mi líbí víc ta novější verze, kterou i nyní používám, protože má líbivý design a jednoduché uživatelské rozhraní.
Nevím, jak moc je účinný Terminator, nikdy jsem ho na svém PC neměla nainstalovaný, ale mohu říct, že Avast! je spolehlivý antivir, se kterým máte váš počítač a vaše data v něm bezpečně uchráněná proti jakýmkoliv virům.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Verze zdarma je jen na 30 dní ale můžete ji pak odinstalovat a znovu nainstalovat a to kolikrát chcete.

NOD32 doporučuju. Antivir na velmi vysoké úrovni, který díky své architektuře velmi málo zatěžuje počítač.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

pokud si stáhneš balík Google Pack, je v něm zdarma i antivir AVAST … viz odkaz

Zdroj: http://pack.go­ogle.com/intl/cs/pac­k_installer.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
speedy111

eset nod32 antivirus 3.0.695.0
virová databáze:5158 (20100531)

Zdroj: mam ho al enevim s kama

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek