KOPRETINNKA

ANTIVIR muže mi nekdo poradit nejaky bezpečný antivir? Mam terminatora při aktualizaci stahuje i co nema zpomaluje

to počítač divala sem se na nod32 ale je to jan na 30dni

Nejlepší odpověď
mosoj

Dobrý free antivir je AVAST.
Mají ho syn i vnuk na svých počítačích již řadu let a počítače ochránil.
Aktualizace virové databáze jsou pravidelné z inetu a také zadara.

Teď mi to došlo. Terminátor není antivir ale antispyware !!!!!!!
Takže dobrý free antispyware je Ad- Aware. Aktualizace také zadara.
Měl jsem i SpyB, ale Ad – Aware je lepší. Terminator nikdy nic nenašel a osatní ano.
Měl jsem je všechny nainstalované souběžně.

Další odpovědi
Lotty

Dobrým antivirem bývalo kdysi i slavné AVG. Omrzelo mě z jednoho prostého důvodu: několikrát ke mě do pc pustilo trojského koně a pár malých virů. Měla jsem free verzi Home Edition.
Opravdu spokojena jsem s antivirem Avast! Free balíček, který najdete na www.slunecnice.cz obsahuje několik rezidentních štítů (mezi základní patří webový a e-mailový štít, behaviorální a P2P štít), nabízí bezplatné aktualizace, perfektní údržbu a testování počítače. S oběma verzemi, které jsem odzkoušela na svém počítači, jsem byla spokojená. Sice se mi líbí víc ta novější verze, kterou i nyní používám, protože má líbivý design a jednoduché uživatelské rozhraní.
Nevím, jak moc je účinný Terminator, nikdy jsem ho na svém PC neměla nainstalovaný, ale mohu říct, že Avast! je spolehlivý antivir, se kterým máte váš počítač a vaše data v něm bezpečně uchráněná proti jakýmkoliv virům.

GangstaHelper

Verze zdarma je jen na 30 dní ale můžete ji pak odinstalovat a znovu nainstalovat a to kolikrát chcete.

NOD32 doporučuju. Antivir na velmi vysoké úrovni, který díky své architektuře velmi málo zatěžuje počítač.

anonym

pokud si stáhneš balík Google Pack, je v něm zdarma i antivir AVAST … viz odkaz

Zdroj: http://pack.go­ogle.com/intl/cs/pac­k_installer.html

speedy111

eset nod32 antivirus 3.0.695.0
virová databáze:5158 (20100531)

Zdroj: mam ho al enevim s kama