hanna4

Je pravda, že když některé ženy chtějí rychle zhubnout, dají si alobal na ruce nebo na nohy?

Četla jsem, že když ženy chcou zhubnout, tak si některé dají alobal třeba na nohy nebo na ruce, aby rychle zhubly. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Baromut

Spousta z nich je na to blbá dost. Je to ale k ničemu, samotným pocením člověk nehubne, jen dostává z těla víc vody, kterou pak musí doplňovat.

Další odpovědi
klumprt

Ženy, když chcou zhubnout, dělají ledacos. Tohle mi přijde ještě slabota. 🙂

gecco

Alobal ne, to si pleteš…
😉
Ale jo, některé blbky se omotávají stretch (např. potravinovou) folií – docela nebezpečná ´kratochvíle´…
Riskují poškození kůže omezením jejího dýchání a pocení, exém, přehřátí organismu…
Získávají (možná) dobrý pocit z toho, že ze sebe udělají knedlu…
😁