Avatar uživatele
Banán88

Je to povinne?

Vsiml jsem si, ze mnozi uzivatele zde maji vice uctu, a tvari se na nich, ze „oni“ vubec nejsou „oni“ .. musim ho mit take? Nebo mi staci ten muj jeden a cleneni osobnosti mohu nechat na jinych ? dekuji za odpovedi ;)
Doplňuji:
kdo neobdrzi palec necht me omluvi, dodam zitra, dnes uz mi to u vas nejde :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, MK44, gagaga, marci1, gecco před 3472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Odpoveď byla označena jako užitečná

a teď si představ, že seš tady jedinej, 4krát sis na otázku sám odpověděl (teda kromě mě- to je jediná poctivá odpověď) a jediným cílem, co sleduješ, je naopak členění osobností a to proto, abys měl později dojem, že tady nejseš sám ..může bejt?
Jestli se to smaže, tak jsem měl zase recht

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Banán88 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

To je takový nešvar těchto stránek.Chtělo by to pročistit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Banáne, já má jen jeden, a stačí mi to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Kteří to jsou?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Mám také jen jeden (tedy – drobnou schízu chytám, když ještě vidím svůj bývalý – deaktivovaný, v TopTen, ale to už dlouho nevydrží)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nech je žít. Jo někteří se tu rozdvojují, roztrojují … a nevím, co tím sledují. Jsou tu pod nickem, nehraje se tu ani o peníze, ani o ceny. Dobře jim tak, ať si jich každý udělá alespoň 100. Asi mají dost času se tolika nicky zabývat. Přej a bude Ti přáno.Měla jsem 1 nick, budu mít 1 a mám 1, to přísahám ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Mam dva, k jednomu sem „zahodil klice“. Neni to nic proti nicemu, pokud neni druhy profil zalozeny pouze za ucele snadnejsiho ziskavani bodu (presnou efinici najdes v pravidlech). Ze se nekdo ke svemu druhemu profilu nehlasi muze mit vic duvodu, napr. schizofrenie nebo si proste jen chteji overit, ze jejich prateleboduji jejich odpovedi pro kvalitu odpovedi jako takove a ne pro osobu odpovidajiciho.

Osobne bych uvital, kdyby se body zrusily uplne, ale s tim nic nenadelam. Mimochodem, zadam te, abys mi palec nedaval, mam ctyri a nevim, co bych delal s patym :)
Doplňuji:
Fuj, tolik chyb… Omlouvam se, to je ten mobil a zdejsi prtave a neprehledne textove pole.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Pokud si vyděláváš linkbuildingem, tak více nicků potřebuješ. Podívej se třeba na rodinku uživatele LubosHa, JohankaDi, Play Stationy atd. Je to stále stejná osoba. Pod jedním nickem zadá dotaz ve smyslu „kde koupím…“, pod druhým nickem během několika sekund vloží odkaz na e-shop. Za ten odkaz poté dostane korunky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Banán88

Setapouchovi na vlastni zadost palec neudeluji…

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

:) Kdybys mermomocí chtěl poděkovat, pošli láhev dobrého vína :)

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Banán88

jooo takhle je toooo :D

před 3470 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Banán88

Vsiml jsem si neni zas tak presne… presnejsi je: „vsiml jsem si“

před 3472 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek