Avatar uživatele
Elk

Je to o Nečasovi pravda?

Minulý týden jsem četl v příloze Mladé fronty dnes, že si bude náš premiér Petr Nečas dodělával dálkově maturitu, protože ho za špatné chování vyhodili z 2. ročníku gymnázia? Byly tam i výpovědi učitelú, kteří tvrdili, že měl hrozné chování - ukradl třídní knihu, hodil ji do záchodové mísy a nutil spolužáky, aby často splachovali a taky svázal spolužáka a zavřel ho do švédské bedny. Ten má z toho dodnes trauma. Nakonec museli Petrovi Nečasovi nasadit sedativa a byl ze školy vyhozen! Je skutečně možné, aby náš premiér měl janom základní vzdělání? Kdybych to na vlastní oči - samozřejmě jsem to nechal přečíst všem v práci - tak bych tomu nevěřil a myslím si, že MF dnes je seriózní zdroj.
Je fakt, že jsem tuto informaci nikde jinde nezaznamenal.
Doplňuji:
Dnes jsem si to oscanoval, takže můžu přložit link.

http://www.uloz.to/…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Elk

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, terry, hanulka11, Drap před 4030 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Aniž bych se ho chtěl nějak zastávat, tak:
1) Kdo z vás je bez viny, ať první hodí kamenem ... úplně vidím, co by na mě všechno opoziční plátky vyšťourali, nafoukli, kdybych já byl v nějaké významné funkci. Kolik kravin jsme provedli atd. a i horší jedinci byli a dnes? Dnes jsou v pohodě, jsou to seriózní lidé, slušní, pracující, milující rodičové atd.
2) MF je jasně levicový tisk, čili mě vůbec nepřekvapuje, že něco takového publikuje ... když tak dej link, ať se můžem taky pokochat :-)
3) Jako premiér a to je jediné, kde ho můžem oprávněně posuzovat, se mi jeví jako jednoznačně jeden z těch lepších v porevoluční době, stačí si vzpomenout na pány Grose, Topolánka či Paroubka, co kolikrát předváděli.
Doplňuji:
Jééééééééééééééééééééééé, dyť tohle je fake! :-)))
Tyhle články generují záměrně jako vtipné. Mnohdy vypadají dost věrohodně, že se na ně leckdo nachytá, taky se mi to kdysi stalo a teď tobě.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

což...Kléma Gottwald byl vyučený truhlář a jeho pobočník Alex Čepička, bývalý udavač a dozorce z koncentráku to dotáhl přes tu správnou partaj na generála a ministra národní obrany - to je Česko, dříve a dnes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

pravda to neni. Tady je jeho zivotopis
http://www.petr-necas.cz/…

ale musim priznat, ze na chvilku me to dostalo.
Ale v okamziku, kdy zacali psat, ze pan premier pro sve vytizeni zacne studovat dalkove a nejvice se obava telocviku a prace na pozemcich, bylo jasne ze je to kravina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jeho životopis je o něčem jiném ...kdo se dozví kde je pravda?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

U pana premiéra mně už nepřekvapí vůbec nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Kdo někdy psal článek do novin, případně jej natáčela televize poznal, že media vybírají hlavně senzaci a ve snaze za ziskem jsou schopni z původního článku nebo reportáže udělat pravý opak. Proto se také rozmohla profese tiskových mluvčí, kteří mluví sice hodně ale o ničem.
Takže podobné články, že ten či onen je takový či makový neberu.
Podle mého soudu je p. Nečas pouze figura v rukách osobností, které jsou skryti před veřejností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Mladou frontu už dlouho nečtu, ale tak nějak matně si vzpomínám, že tam mívali někde hned na druhý stránce nebo tak takový žertovný články, nad nimiž jsem sice někdy uvažovala, zda jsou pravdivý, ale když tam pokaždý bylo něco takovýdleho a občas i něco, o čem jsem věděla na beton že neni pravda, shledala jsem, že "Objev Dnes" je žertovná rubrika. Takže ano, MF Dnes je relativně seriózní, ale toto je míněno jako žert.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava