SINGO

Jak vypadá dálkový studium?

.Jak je to ze zkoušením (jak často)
.Davá škola nějaký podklady k učení?
.
Doplňuji:
Nastavbové studium (maturita)

Nejlepší odpověď
annas

Na střední škole? Na vysoké škole?
Zkuste si projít odpovědi, třeba se dovíte to, co potřebujete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=d%C3%A1lkov%C3%A9+stu­dium&sa=Vyhle­dat#1356

Další odpovědi
Drap

U každé školy je to jinak. Samozřejmě podklady můžete většinou získat na škole, popřípadě vám doporučí kde je sehnat.I frekvence jednotlivých konzultací se liší, mohou být po 14 dnech, někde třeba měsíc. Zkoušky se dělají běžným způsobem, na ohlášený termín se dostavíte ke zkoušejícímu.

Deli

Dělala jsem nástavbové studium s maturitou na soukromé škole v Praze.
Dojížděla jsem 1× za 14 dní na celý den na přednášky, koncem pololetí se pak místo výuky psaly testy.
Platilo se zhruba 15500,– Kč na rok.
Podklady jsme měli přístupné na netu.