zvonisek

Je to normální? Stále se sledovat?

Mám chorobný strach o své tepny. Neustále mám strach, že v noci přestanu dýchat, budím se spocená. Mám strach, že mi z ničeho nic praskne tepna např. v břiše a zemřu. Děje se mi to až letos bez jasné příčiny.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Psychiatr by mohl pomoci.

Další odpovědi
Edison

Není to normální. Je to na návštěvu odborníka.

Drap

Ty se pořád o něco bojíš a z něčeho máš strach. Z toho jasně plyne, že normální to neni

hapiky

Někteří to mají opačné, bojí se že nezemřou, tak se oběsí…

ivzez

Zkus si projít své (nejen) letošní otázky.
Možná, že ti z nich příčina vyplyne.

Kryšpín

Záleží kolik máte jar, ve dvaceti možná pomůže dát si šluka, v sedmdesáti si na to zvyknout