Lgee

Je to normální?

Že se najím jeden den mnohem víc než předchozí dny, někdy se úplně vyloženě nacpu a nemám třeba 2 nebo 3 dny vůbec hlad?

Nejlepší odpověď
paul1

Tak se kdysi stravovali naši předkové. Něco ulovili, nacpali se a potom dlouho nic.

Další odpovědi
Drap

Neni to úplně notmální, zato je to nezdravé.

rrihamirek1

To se mi jeste nestalo. Ja se nacpu a za tri hodiny mam znovu hlad. Jsem sportovni, nikoliv obezni postavy.

da ny

To, že nemáte hlad, nemusí znamenat, že nebudete jíst! Pokud nemáte problémy s hmotností, malý půst, nikoho nezabije (mne ano ;D).
Vyloženě se nacpat, není zdravé. Dny hladu a hojnosti měli naši předkové běžně. Zejména chudina.

Lgee

Dá my – tak chudina jsem taky akorát moderní asi se to nezměnilo