zjentek

Je to možný, anebo je to fake?

Nějak mně došla představivost>>> https://www.y­outube.com/shor­ts/nb5kAFzZPjw

Odpovědi
VaclavZeman

No jo, Kim je naučí všechno.

A že ty jsi zjenteku od rána do večera na Youtubeu?

Věštibull

Ta holka se vžycky dokáže ze všeho vyvléct, je to past na tátu.

Dochy

Ano tohle je možné, pokud je to uvázání dostatečně volné a člověk má dost inteligence a času.

zjentek

Myslíš Čonga Una, Václave? To není z Korei, to by jim Čong dal, prosrazovat státní hacky… Ale na otázku mně neodpovíš, hm, to jsi teda kolega, Václave 😕🤨

Jinak Youtubeum je poslední médium kde ještě můžeš spatřit nezohýbanou skutečnost a s minimem lživé reklamy. Děkuju.

marci1

Je to Uzbečka. 😄