lucinka2001

Je to menstruace ?

Dneska jsem sla na wc . A najednou na toaletním papíru krev .Nevím jestli to bylo ze zadečku a nebo z pochvy .DOcela me bolí břícho ale kamarádka menstruaci popisovala jako hroznou bolst alr mě to tolik nebolí. Je mi 12. Mám strach .tak dekuju za radu

Nejlepší odpověď
anonym

Menzes může – ale taky nemusí, znamenat „hroznou bolest“ – některé holky menstruují a skoro si ani nevšimnou a jiné aby si braly nemocenskou.
Zjisti, odkud krev pochází – a domluv se s mámou.
Strach každopádně mít nemusíš.
😉

Další odpovědi
melanie

Asi meíščky máš.A bolet to vůbec nemusí 😉

Denule Bambu

no možná to je to poznáš podle tohodle:jestli se cítíš přecitlivělá,u­navená,bolí tě břicho,a je ti divně vím to mam o tom knížku

marci1

Menstruace většinou neznamená „hroznou bolest“. U někoho může být bolest větší. V Tvém věku je dost možné, že se o menstruaci jedná. Ničeho se neboj. Řekni to mamince, je už zkušená a probere to s Tebou. 🙂

kamila44444

No, vypadá to, jako menstruace :) A břicho moc bolet nemusí. Mě třeba nebolí vůbec, ale za to ji mám dost silnou a musím chodit častěji na záchod. No, pokud půjdeš znovu na záchod a zase bude krev na toalet. papíru, měla bys o tom říct mámě :) Ta ti snad poradí..