Jak dlouho mi může vynechat menstruace?

Nejlepší odpověď
anonym

vynechání menstruace může mít hodně důvodů,jednak věk,jednak zdravotní stav i nachlazení kolikrát ovlivní zpoždění,hormonální léky,a nakonec i psychický stav,dlouhodobý stres může menstruaci bud spustit,nebo zastavit,a konečná fáze těhotenství

Další odpovědi
Miroslavst

Na devět měsíců ti může vynechat, ale je to individuální.

ReHu

Myslím, že ses tu už 2× ptala.
A je to menstruace.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-mi-14-let-menstruaci-jsem-nedostala-uz-2-mesice-a-pritom-jsem-nemela-sex-je-mozne-ze-jsem-tehotna

Radak

A u doktorky jsi byla? Může se jednat o zdravotní problém, ale taky nemusí, tady do tebe nikdo nevidí. Mně se to taky stalo v začátcích, byla jsem u Dr., ta mi dala ještě čas, a upravilo se to samo, pak to šlapalo jako hodinky.

Mili @

Kolikpak ti je, děvenko????
Buďto jsi postarší, a to tě zas tak trápit nemusí, nebo jsi mladá a „jsi v tom“…
Nebo taky nějaká porucha… 🙂

dedeg

jestli už jsi po přechodu tak nastálo.