Kryšpín

Je to dobrý návrh snížit počet bodů na 6 pro osoby (řidiče) nad 70 let?

Návrh z dílny Pirátů, trojkolky STAN, TOP09 a KDU-ČSL k připravované celostátní novele silničního zákona. Mladá Fronta Dnes 3.5.t.r.

Nejlepší odpověď
Edison

To mi přijde jako nesmysl. Dokonce diskriminace na základě věku.

Další odpovědi
aliendrone

A co bys také čekal od pirátských zfetovanců a odpůrců církevního zdanění? ;)

mosoj

A proč? V loňském roce zavinily řidiči nad 60 let v Praze 7% nehod!!!!!
Zde je statistika za delší období.

https://euroz­pravy.cz/doma­ci/doprava/198406-v-cesku-ridi-desetitisice-devadesatiletych-ridicu-jezdi-lepe-nez-mladi/

Z uvedených stran nikdy nevylezlo nic dobrého pro obyčejné lidi! Oni by nejraději aby si tito lidé řidičák znovu koupili!!!!

Dochy

Blbost a diskriminace.

Kryšpín

Můj šéf který je již blízko senior věku má názor, pokud by měli senioři slevu nebo zdarma marjánku tak je to OK