hanna4

Je to dobrá kamarádka?

řekně te mi jestli to je moje BFF.Když ji řeknu že s ní nechci být že si chci udělat svoje věci přes prázdniny a pak budu s ni travit 10 měsiců ve škole .Ona se na mě nasere.je to dobré,ale ona se spiš využivala.jak byla škola
př.:nechci s ní někam jít.a ona se pak na sere."proč ne když ti pomaham z jednim předmětem"to vždy řekne,ale ona si neuvšdomuje že jsem jipomohla nejvic ja.měla jeste jednu kamosku.ta kamoska ji od kopla a pak byla na mě protivna a ja jsem přitom nic neuděla jestli se tak ma chovat dobra kamoska tak mě někdo praště

Nejlepší odpověď
Zbynas

Ona chce s Tebou mít soukromí mimo školu asi ne? Asi o ní nestojíš zjevně.

Další odpovědi
iceT

Já si myslím,že to je dobrá kamarádka,když s tebou chce trávit i prázdninový čas.Otočíme to a představ si,jak by ses tvářila ty,kdybys za tebou přišla ona a hodila tě o prázdninách přes palubu?

ReHu

Kamarádka prostě je a nebo není.
S kamarádkami neřeším, kdy se s nimi budu kamarádit a kdy ne.
Prostě chcete být spolu často, ne pouze ve škole.
Po kamarádce by se ti mělo stýkat, když se 2 týdny nevidíte.

Reezo

Nenech s sebou manipulovat kvůli druhým. Pokud s ní nechceš sedět či trávit čas měla by to respektovat. Kamarádka by měla být schopná podpořit kamarádku a dodávat jí pozitivní energii. Z toho co píšeš nejspíš kamarádka žárlí, že se rozhodneš podle sebe. Duležité však je, zkusit se podívat na věc očima toho druhého…

Nevíteto?

Mě přijde, že spíš ty nestojíš o ní… Podle mě tě nechce jenom využívat, když s tebou chce trávit i volný čas a snaží se pomoct s nějakým předmětem i tobě. To by spíš bylo tak, že by tě na tu školu využívala a pak tě odkopávala ne?

bolak

Buď je to BFF a nebo BSE, těžko stanovit diagnózu takhle z jednoho odstavce.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

iceT

co má tento tvůj společného s otázkou???

anonym

Nezapoměl si na mě?na fcoopa,led a quentose!