Voltaire

Je televize již na ústupu? Vlastníte televizi, nebo už jste se s tímto vynálezem rozloučili?

https://pixaba­y.com/cs/photos/te­levize-rozvojov%c3%a9-zem%c4%9b-budova-899265/
Televizi začínají již nahrazovat jiné digitální vychytávky a vymoženosti. Technologický pokrok nezastavíš? Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, s televizí jsem se nedávno rozloučil.

To nedávno už je pár let. ;) :)
Faktem ale je, že jsem se s ní nerozloučil kvůli technologické zaostalosti, jako z důvodu obsahu vysílání. Tak tendenční a často doslova lživé pořady, kde se překrucuje skutečnost ve prospěch vytváření falešné iluze bys pohledal i za bolševika.

Kupodivu moje informovanost VZROSTLA a to navzdory odhození pseudoinformační berličky, především na úrovni pravdivostní hodnoty získávaných informací. A co se týká TV „zábavy“, tak ta mně již dlouho přišla nezáživná, po seriálech (BTW také umně překrucují realitu), kuchtících, vyšetřovatelích atd. se mi nestýská. A po informačních perlách ve stylu Lkde hodně foukalo" už vůbec ne. :)

Další odpovědi
Kepler

Ano, televizi stále mám a sleduji ji.

Spíš bych řekl, že TV kanálů pořád přibývá. Mám na IPTV k dispozici asi 90 kanálů, ale na 2/3 se vůbec nedívám. Na TV zrovna závislý nejsem, ale občas se najdou zajímavé pořady nebo filmy.

Smack

Ano, televizi sice mám, ale už moc nesleduji.

Justin1

Ne, s televizí jsem se už dávno rozloučil.

Drap

Ano, televizi stále mám a sleduji ji.

Špatná anketa , chybí jiná možnost. Televize mám doma dokonce 3 a sleduji je, někdy méně+, jindy více. Ta informace, že je televize na ústupu je odkud? Zřejmě je to jen tvá mylná představa. Neznám nikoho, kdo by se televize zbavil,

marci1

Ano, televizi sice mám, ale už moc nesleduji.

🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Voltaire

Drap: Špatná anketa – jiný postoj = jiná možnost