Avatar uživatele
Voltaire

Je televize již na ústupu? Vlastníte televizi, nebo už jste se s tímto vynálezem rozloučili?

https://pixaba­y.com/cs/photos/te­levize-rozvojov%c3%a9-zem%c4%9b-budova-899265/
Televizi začínají již nahrazovat jiné digitální vychytávky a vymoženosti. Technologický pokrok nezastavíš? Jak to máte vy?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1, aliendrone před 998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ne, s televizí jsem se nedávno rozloučil.

To nedávno už je pár let. ;) :)
Faktem ale je, že jsem se s ní nerozloučil kvůli technologické zaostalosti, jako z důvodu obsahu vysílání. Tak tendenční a často doslova lživé pořady, kde se překrucuje skutečnost ve prospěch vytváření falešné iluze bys pohledal i za bolševika.

Kupodivu moje informovanost VZROSTLA a to navzdory odhození pseudoinformační berličky, především na úrovni pravdivostní hodnoty získávaných informací. A co se týká TV „zábavy“, tak ta mně již dlouho přišla nezáživná, po seriálech (BTW také umně překrucují realitu), kuchtících, vyšetřovatelích atd. se mi nestýská. A po informačních perlách ve stylu Lkde hodně foukalo" už vůbec ne. :)

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, televizi stále mám a sleduji ji.

Spíš bych řekl, že TV kanálů pořád přibývá. Mám na IPTV k dispozici asi 90 kanálů, ale na 2/3 se vůbec nedívám. Na TV zrovna závislý nejsem, ale občas se najdou zajímavé pořady nebo filmy.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smack

Ano, televizi sice mám, ale už moc nesleduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Ne, s televizí jsem se už dávno rozloučil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, televizi stále mám a sleduji ji.

Špatná anketa , chybí jiná možnost. Televize mám doma dokonce 3 a sleduji je, někdy méně+, jindy více. Ta informace, že je televize na ústupu je odkud? Zřejmě je to jen tvá mylná představa. Neznám nikoho, kdo by se televize zbavil,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano, televizi sice mám, ale už moc nesleduji.

🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Voltaire

Drap: Špatná anketa – jiný postoj = jiná možnost

Nový příspěvek