Kelt

Je svatořečení pouze záležitostí křesťanů? Co mají muslimové a jiní?

Dobrý večer . Ve zprávách hlásili, že svatořečili dokonce dva papeže. Nezajímá mne, věci okolo toho, zda je to správné atd. Ale mají něco podobného hinduisté, muslimové a jiné církve, sekty a pod? Nikde se o tom nemluví? A co pravoslavná církev? To se věřící k nim nemodlí a oni nemají žádné zázraky? Zná někdo odpověď? Děkuji?

Odpovědi
mosoj

Mně zajímají ty zázraky či nezázraky !
Doplňuji:
Lhát se prý nemá.