Lukas27

Je správně zkamarádit se nebo skamarádit se? Na internetu jsou na to různé názory.

Nejlepší odpověď
Nandi

Správně je skamarádit se – jako směr dohromady
Posílám odkaz s dalším vysvětlením.

Zdroj: https://proofre­ading.cz/cesti­na-pod-lupou/skamaradit-se-nikoli-zkamaradit-se/

Další odpovědi
Hlada

Bylo by dobré zeptat se autora názoru zkamarádit, v co by se měl člověk přeměnit.

Mc Merkurion

… teda nevím, jaký různý názory jsi našel na internetu, já osobně jsem našel jen jeden …

Edison

Njn.. Co naděláš. Někdo pracuje s názory, někdo s fakty (pravidly).