Mr. Marek

Je správné, že jsou peníze používané na politickou kampaň zastropované?

Odpovědi
Nassin

Tak určitě to je správné. Nebýt zastropování, politická kampaň by daňové poplatníky stála mnoho peněz.

Speed77

Ono je to jedno. Vždycky se to dá obejít a vždycky můžeš jít nepřímou, neoficiální cestou. Prostředky můžeš shánět jinak – ne do hlavní kampaně, vynakládat vlastní prostředky pokud jsi majetný (a dát kolik chceš), ale ne přímo na volební účet, ale přes soukromé financování.
Propagovat se můžeš různě (a to i nefinančně). Myslíš, že podnikatelé, kteří vlastní některá média a mají svého favorita budou nestranní a nebudou nikoho podporovat a propagovat? :D a tak to může dělat i ten hlavní účastník kampaně. Zapltit si něco na jeho propagaci, ale nepřímo, ne přes kampaň s jejím účtem (ale přes jiné).

zjentek

Je správné dokázat se v politice prosadit bez finanční kampaně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Speed77: Souhlas, ale na tvůj vkus jsi tentokráte toho moc nenapsal :)) Ale stručně a jasně.

Speed77

Pssst, neprozrazuj. :P :D
Někdy se mi hold nechce psát nebo nemám moc času. Vynahradil jsem to v tvé poslední otázce. ;)

Mr. Marek

Naprosto v pohodě ;) :D