Pepa25

To je jednoduché: u žen se věk nehádá, neglosuje, nekomentuje, neuvádí, prostě jakoby neexistoval. A u dam 35+ to platí dvojnásob. Někteří se s dámami z tého věkové kategogie z principu vůbec nestýkají (mimo nejnutnější společenské povinnosti).

Další odpovědi
Disraeli

V případě obsluhy a prodeje (alkoholu a spol) je to dokonce povinnost, pokud vypadá příliš mladě a nejsi si jistý, jestli už je zletilá.
Samozřejmě v případě, že je mezi vámi nějaká chemie a zrovna se seznamujete, ale tak si říkáš, co kdyby byla moc mladá – tak je samozřejmě taky na pováženou se zeptat…
Při úředních a podobných záležitostech se taky kolikrát musíš zeptat na věk. A vůbec, všude tam, kde je to vyžadováno – kvůli základním informacím, kvůli ověření.

Ale mladé holky většinou až tolik neřeší (nedramazitují), kolik jim je. Tedy většinou se neurážejí, i kdybys jim hádal o něco víc nebo míň… Ale obecně je chyba v hádání/speku­lování. Muž by vůbec ženě neměl hádat věk (jen tak) a když se ho žena zeptá, kolik si myslí, že jí je – tak JE TO PAST a na to musíš odpovědět něčím jiným (tedy vyhnout se odpovědí/hádání ;)). Nesmíš na tu hru přistoupit. ;) A pokud už chceš odpovědět přímo, tak musíš „hádat“ nějaké nesmyslné číslo, jako třeba 18 let (i když je jí tak 50 nebo třeba vypadá jako Hagrid). 😅

Syd

Nevím, jak otázka souvisí s článkem, ale při pochybách se musí personál před nalitím alkoholu vždy dotázat a nechat si plnoletost ověřit. Stejně tak je víc než vhodné se zajímat o zletilost a případně si ji nechat i doložit občankou, aby se předešlo případným komplikacím.

elkon

To záleží na situaci.

Drap

Ptát se jakékoli ženy na věk, je netaktní. Tam kde si člověk neni jistý 18 rokem, se raději zeptat až těsně před sexem.

Filip84

To Tebe mordovat nemusí: sám jsi tu psal, že když bys měl hovořit s ženou opačnýho pohlaví, že ztuhneš a budou se Ti potit hnáty! 🤷‍♀️ Věř mi, že takovýmu nemrcouchovi by sklenkou o hlavu nedala ani tahle můra! 🙄

Nehledě na to, že Ty ani nepiješ, jsi háklivý na slovo, prakticky každý Ti vadí, prakticky každého nemusíš … Moc si nedokážu vybavit holku, která by o Tebe měla zájem, a zároveň o kterou by s měl Ty zájem. Respektive dokážu si ji představit „v živých barvách“, ovšem takovou bys Ty nemusel a Ty bys „vadil“ jí. 👌🤪

Prostě a jednoduše, nedokážu si představit situaci, ve které bys se, zrovna Ty, dostal do ohrožení, jako Carl Cooper (původní článek je tady: https://www.mi­rror.co.uk/new­s/uk-news/mum-asked-man-pub-guess-32649993), proto absolutně nerozumím tomu, proč bys se měl – zrovna Ty! 🤦‍♀️ – ptát nějaký holky, jestli už jí bylo osmnáct. Píchat můžeš i patnáctiletou (pokud jí za to nebudeš platit), jinak Ti může být její věk jedno: k čemu by Ti ta informace byla? Zase chceš kušnit a vandrovat do lidí, jako když jsi chtěl frajerce zpívat 🤪 písničku (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mel-jsem-ji-i-kdyz-ji-neznam-zazpivat-tuto-pisen) ? 🙄🤪🤧🤢

Jdi se změřit! 🙄 Měla by Ti nějaká dát, konečně, pořádnou facku, zleva – zprava! 🙄😈😎

Dochy

Ne, neptat. Rovnou si vyžádat občenku a preventivně i s písemným potvrzením, že se sexem souhlasí (pro případ, že by se to čirou náhodou večer vyvinulo a na formality už nebyl čas…)

iceT

Nó, to jó, tak kdyby jí hádal o deset let víc, tak ho asi zabije, ne?
V dnešní době se věk kohokoli odhaduje blbě. Někdo ve 40ti vypadá na 55, jiný v 50ti na 35.
Madam asi chtěla zvýšit sebevědomí nižším číslem. Nepovedlo se. Mě třeba ve dvaceti odhadovali 15 a balili mě takhle mladí kluci. Po mamce ve třiadvaceti chtěli občanku na mládeži nepřístupný film.

Filip84

Disraeli: jyřýk🤪 hádat nebude: bude si v hospodě hledět kakaa a dělat, že je součást inventáře – však psal, že když má promluvit s ženou opačnýho pohlaví, že ztuhne a potěj se mu hnáty. 🤷‍♀️😈

Jo, situace by se mohla dramatisovat, kdyby v hospodě došlo kakao! 😧🤔🤔🤔😂

jirka F

A co když se s ní chtěl seznámit, ale špatně odhadl věk.

Filip84

Přečti si ten originál článek: byli oba namrdaní, jak carský officír. A to měl štěstí, že to byla Angličanka a vyfásl „jenom“ se štychy na hlavě. Kdyby to byla Lázeňská Veverka z Ulsteru, tak ta by na něho zavolala „kluky“ – s kleštěmi a ledlampou! 😈

Irský holky jsou fajn, jsou hezčí než Angličanky (většinou 😅), ale jsou fakt drzé, jak lázeňská veverka. Normálně a namrdané zvlášť; jsem kdesi četl, že kluk byl na firemním večírku v kiltu, a ani se nenadál a Lázeňská Veverka ležela na zemi, hlavu mezi jeho nohama a zkoumala, co se pod kiltem nosí … 😅😈

To Tebe nemusí interessovat: kakao Ti donesou v hospodě i bez toho! 🤷‍♀️😈

Syd

Tak se seznámili a on zjistil, že je nejenom stará, ale i agresivní blázen.