moravan

Je správce zdejšího webu živý, gramotný člověk, nebo ho řídí přednastavený program?

Jak je možné správce (pokud existuje) kontaktovat, jestliže na e-mail (info@odpovedi.cz) nereaguje?

Odpovědi
autacek

Zdejší kultura se vyznačuje mimo jiné tím, že většina někomu nepohodlných otázek končí v dev null a slušně řečeno nepružně kontaktní admin nemá správu tohoto panoptika ve svých top deseti činnostech.

Reganois

Legendy praví, že občas se tu dokonce objeví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.