doney gal

Je špatné, že pracuju 11 až 12 hodin denně?

Prostě mám takovou práci. Baví mě to. Dělám tak 11 – 12 hodin od pondělí do pátku. Je to špatné? Nejsem flákač.

Nejlepší odpověď
gecco

Proč by to mělo být špatné???
Pokud jsi spokojený, je to v pořádku.
😉

Další odpovědi
Noga

Pokud tě to baví tak dělej klidně i víc, ale kombinuj to i s odpočinkem. Dělal jsem podobné hodiny, 7 dní v týdnu, ale po 3 měsících jsem odpadl a teď se snažím dostat zpátky. Takže umět nepracovat je taky důležité.

lexx

není, není…práce je málo a lidi hodně, važ si toho

ivzez

Špatné bych neřekla, ale není to ani dobré.

Má-li práce k něčemu vypadat, je potřebný i aktivní odpočinek.
Přetěžování v práci časem vede ke snižování výkonnosti – v lepším
případě, v horším případě může vést k vyšší úrazovosti nebo přinést
další zdravotní problémy.

Pokud člověka práce baví, málokdy si přetěžování uvědomuje.
Z bezepečnostního hlediska to ale vnímám jako riziko (nejen
kvůli vyšší úrazovosti).

Negativní vliv to může mít i na psychiku. Člověk by neměl žít jen
prací, měl by si udělat čas i na svou rodinu, přátele a koníčky.