Terez_ka

Kolik času trávíte v práci ?

Jak dlouho jste v práci ? Chodíte do práce každý den ?

Nejlepší odpověď
badisko

tak jak kdy ..mel bych tam trcet 8 hod…ale mam to stesti ze sefovi je vlastne fuk esly tam jsem nebo delam z domova ..chce po me vysledky a ty mu davam takze mam pohodu…

Další odpovědi
www

Nula hodin, heč! Jsem v důchodu 😁

anonym

V práci trávím (trávil jsem, protože od 1.1.2013 jsem nezaměstnaný) 8 – 12 hodin denně.Záleželo na směnách.Pokud jsme pracovali na 3 směny, tak 8 hodin, pokud na 4 směny tak 12 hodin.A věřte, že 12 hodin noční (od 18–6 ráno) tak to je na padnutí, když MUSÍTE MAKAT a není možná si odpočinout, protože děláte na úkol a nikoho nezajímá, že už nemůžete.Na to mají naši podnikatelé (novodobí otrokáři) jedinou odpověď: „Když se vám to nelíbí, můžete jít, za branou čekají desítky dalších,kteří budou rádi, že mají práci.“ A do práce musíte každý den.
Takže opět říkám, zlatí komunisti,sice jsem do práce také chodil každý den, ale nikdo nestál za zadkem a neporoučel.A na tak dlouhé směny se nechodilo (mluvím o práci ve fabrice, kde se dodržoval zákoník práce a ne jako dnes, že pokud se oháníte zákoníkem práce, tak na konci měsíce máte výpověď).

Drap

Každý den, většinou všetně sobot a nedělí. Pracuji převážně doma, tak čas nedokáži dobře odhadnout.Myslím, že je to o poznání více než ve fabrice. Odhaduji cca 60 hodin za týden.

anonym

Momentálně strávím v práci nula hodin.
Doplňuji:
Jinak na chmelnicích se pracovalo podle potřeby 8 až 10 hodin – někdy i o víkendu. Pokud se vázaly silony nebo byla česačka, tak se pracovalo 12 hodin i s víkendem. Rok před záplavami v roce 2002 jsme takhle jeli celé tři týdny. Mě česání chmele velmi bavilo a čas rychle utíkal. V lese při druhé práci se dělalo normálně 8 hodin a občas i o víkendu. Někdy jsme ale skončili dříve – hlavně v parném létě nebo když hodně pršelo – a jeli domů. Dříve nebo později jsme svou práci udělali a delší odpočinek po obědě nebo častější přestávky nám nikdo nevyčítal.

hanulka11

chodím každý den ,někdy jsem dýl -někdy míň ,podle toho jak si práci rozvrhnu

david22

Standardně 8 hod práce + povinná 30 min pauza na oběd, celkem 8,5 hod.

jpau

Pracuji téměř každou noc tak 5,5 hodiny abych pak ráno mohl běžet do školy 🙂

honza19hk

chodím pondělí až pátek,někdy i sobota,dělám od 7 do 14. někdy i dvanáctky..Ale jen vyjimečně. dělám u APB plzeň,bagrista,dě­lám na tom komatsu co je na videu.
viz moje akce:http://www.you­tube.com/watch?v=Bc8qCSM­QYfU

na začátku je reklama ,tu přeskočte.-)