Avatar uživatele
Terez_ka

Kolik času trávíte v práci ?

Jak dlouho jste v práci ? Chodíte do práce každý den ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

tak jak kdy ..mel bych tam trcet 8 hod…ale mam to stesti ze sefovi je vlastne fuk esly tam jsem nebo delam z domova ..chce po me vysledky a ty mu davam takze mam pohodu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Nula hodin, heč! Jsem v důchodu 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

V práci trávím (trávil jsem, protože od 1.1.2013 jsem nezaměstnaný) 8 – 12 hodin denně.Záleželo na směnách.Pokud jsme pracovali na 3 směny, tak 8 hodin, pokud na 4 směny tak 12 hodin.A věřte, že 12 hodin noční (od 18–6 ráno) tak to je na padnutí, když MUSÍTE MAKAT a není možná si odpočinout, protože děláte na úkol a nikoho nezajímá, že už nemůžete.Na to mají naši podnikatelé (novodobí otrokáři) jedinou odpověď: „Když se vám to nelíbí, můžete jít, za branou čekají desítky dalších,kteří budou rádi, že mají práci.“ A do práce musíte každý den.
Takže opět říkám, zlatí komunisti,sice jsem do práce také chodil každý den, ale nikdo nestál za zadkem a neporoučel.A na tak dlouhé směny se nechodilo (mluvím o práci ve fabrice, kde se dodržoval zákoník práce a ne jako dnes, že pokud se oháníte zákoníkem práce, tak na konci měsíce máte výpověď).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Každý den, většinou všetně sobot a nedělí. Pracuji převážně doma, tak čas nedokáži dobře odhadnout.Myslím, že je to o poznání více než ve fabrice. Odhaduji cca 60 hodin za týden.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Momentálně strávím v práci nula hodin.
Doplňuji:
Jinak na chmelnicích se pracovalo podle potřeby 8 až 10 hodin – někdy i o víkendu. Pokud se vázaly silony nebo byla česačka, tak se pracovalo 12 hodin i s víkendem. Rok před záplavami v roce 2002 jsme takhle jeli celé tři týdny. Mě česání chmele velmi bavilo a čas rychle utíkal. V lese při druhé práci se dělalo normálně 8 hodin a občas i o víkendu. Někdy jsme ale skončili dříve – hlavně v parném létě nebo když hodně pršelo – a jeli domů. Dříve nebo později jsme svou práci udělali a delší odpočinek po obědě nebo častější přestávky nám nikdo nevyčítal.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

chodím každý den ,někdy jsem dýl -někdy míň ,podle toho jak si práci rozvrhnu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Standardně 8 hod práce + povinná 30 min pauza na oběd, celkem 8,5 hod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Pracuji téměř každou noc tak 5,5 hodiny abych pak ráno mohl běžet do školy 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

chodím pondělí až pátek,někdy i sobota,dělám od 7 do 14. někdy i dvanáctky..Ale jen vyjimečně. dělám u APB plzeň,bagrista,dě­lám na tom komatsu co je na videu.
viz moje akce:http://www.you­tube.com/watch?v=Bc8qCSM­QYfU

na začátku je reklama ,tu přeskočte.-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek