autacek

Je soudnému člověku naprosto jasné, že se jedná při přejmenování náměstí o provokaci Rusů, nebo se také tváříte, že ne?

https://zpravy­.aktualne.cz/re­giony/praha/pra­ha-odhalila-namesti-borise-nemcova-snad-toho-nebudete-lit/r~91681c0­4597811eaa25cac1f6b22­0ee8/

Nejlepší odpověď
Ametyst

Soudný člověk mimo Prahu má úplně jiné starosti.

Další odpovědi
Edison

Ač to nejspíš provokace je, nikomu jinému než odpovědným do toho nic není. I mně to je celkem fuk. Štvalo by mě to, kdybych na tom náměstí měl adresu. Ne kvůli jménu, ale kvůli dokladům, dokumentům a tak.

Kepler

Jasně, že jde o provokaci a ne jedinou. Ať si trhnou, okupanti!

Drap

Ano, je to jasná provokace.

mosoj

Je to provokace, vlastní Čechům.

Arne1

Provokace to je, to je jasné. Zajímalo by mne, kolik takových provokací ještě Putin snese než nás zařadí mezi takové státy jako je Velká Británie nebo USA, které mají mnohem horší možnost získání ruského víza. Prozatím těžíme z částečného jednostranného uvolňování vízových pravidel, za jejichž zpřísněním jsme bohužel byli my.

Kryšpín

Není, Putin bude mít bobky již jim to pěkně nandal bojovný starosta z Řeporyjí poněvadž Česko je silný stát může si vyskakovat a provokovat.