petka

Je snadné udržovat dřevěnou kuchyňskou desku?

Máte někdo doma dřevěnou pracovní desku v kuchyni?Je snadné ji udržovat nebo náročné?

Odpovědi
Conchus

Jistě je to velmi snadné, pokud jsi pilná hospodyňka. Doporučuji postupovat podle návodu výrobce. Není dřevo jako dřevo, ale každé vypadá krásně.

mosoj

Nic se nemá přehánět. Aby se vaše vaření nezvrhlo jenom v udržování kuchyňské desky. Dřevo se na ní vysloveně nehodí.

Elekrikář

Dřevěná deska , je krásná jen se na ní nesmí pracovat. Každá kapka a mastný flíček je na ní vidět. Jedno řešení je epoxydový lak, který nepouští k dřevu vlhkost a mastnotu.