Lgee

Je skutečně možné najít práci v malém městě?

Bydlím v Litvínově, je to malé město bez pracovních příležitostí. Mám pouze SŠ, bez maturity apod.

Odpovědi
Drap

Určitě

jirka F

Jistě, můžeš například roznášet letáky. Nebo dělat to čím jseš vyučen.

elkon

Pro lidi bez uceleného vzdělání se nějaké jednodušší práce nebo pomocné práce vždy najdou. Kopáč, uklízeč, prodavač, nebo v městských službách a pod.

da ny

Práce bývá dostatek, jen mzdy jsou u nižšího vzdělání, často nízké. Omezené pracovní možnosti, u úzké specializace. Stavební dělník a zedník, je dnes vzácné zboží, dobře placené místo. Fyzicky náročné.
Po škole, dnešní absolventi mnoho neumějí. Musí se vše naučit v praxi a zaměstnavatel potřebuje, často hodně trpělivosti…….

elkon

Jirko, píše že má jen základní školu.

elkon

Opravuji, střední školu, není vyučen.

Lgee

Jswm vyučen jako prodavac