Pytelh

Je Škoda 100 z roku 1974 lepší koupě než VW Pasatt z roku 2009 při stejné ceně?

Pasat najeto 200000km, škoda 50000

Odpovědi
Ušel ventil

V pěkném stavu se Stovky prodávají za 150 – 200 000 kč , a ceny ještě porostou stářím ,
ale tady když nevidím ani jednu fotku nabízených aut tak je to akorát věštění z křištalové koule ,
ceny se určují podle aktuálního stavu a bez zkušební jízdy ani nelze určit cenu , Prodávající většinou cenu nadhodnotí aby získali co nejvíce ale skutečnost je jinde.

Edison

Passat… D nebo B? Jinak by ta hundertka musela bejt v extrémě dobrym stavu (řekněme sběratelskym), nebo ten prassák v extrémě mizernym. Jaká že tedy ta cena je?