autacek

Je sex v nevěstinci se silikonovou pannou nevěra?

https://xman.id­nes.cz/nevesti­nec-silikonova-panna-praha-d52-/xman-styl.aspx?c=A181108­_153141_xman-styl_fro

Nejlepší odpověď
Edison

Jak pro koho.. Pr někoho může být nevěra i jen hříšná myšlenka.

Další odpovědi
fcoop

Nevěru čert vem,v první řadě je akt ubohosti.
Imitovat sex s kusem umělé hmoty a ještě za tu hrůzu zaplatit?

zvonisek

Je i není, toto je velice diskutabilní.

pizlicka

Otázka z ní pro ty,o tento sex provozují.Já bych se jich zeptala-na co myslíte,při aktu se silikonovou pannou?Na onen akt se siliknovou pannou,nebo dáte volnost svým představám a představujete si živou ženu?Každý jistě tuší,co by dotyčný odpověděl.Pak se jedná o nevěru v srdci.Je to to samé,když máš partnera,přesto masturbuješ,a představuješ si někoho jiného.Je to nevěra v srdci.Nevěra je vše,co odpírám svému partnerovi,a dávám jinam.

Kryšpín

Je to vysoká inteligence převážně českých samců, údajně za 15 stovek se vysemenit do plastového lůna, je to těžká nevěra nervových buněk, ovšem v žádném případě potěšení nehaním, rovněž tento vynikající byznys obdivuji

Hlada

Určitě ne. Myslím, že jde o normální technický vývoj. Tato pomůcka je v současné době drahá, proto se pronajímá. Srovnejme s vývojem vibrátoru. Od lékařského zákroku přes lázně a pronajímání v 80. letech po spotřební zboží v současnosti.

Zdroj: http://extras­tory.cz/lekari-vynalezli-vibrator-protoze-uz-je-unavovalo-manualne-uspokojovat-hysterky.html