zjentek

Dokud uctivé národy planety budou uctivé a nenásilné, američani USA v čele se svou vlastí zde za tiché podpory EU budou hrát prim.

Drap

Myslím, že je

led

To je nie hanlivé označenie, je to skutočnosť pre mnohých amerických pilotov. Vychádza to zo spôsobu myslenia a je úplne jedno, či sa rúti po širokých pláňach na koni, v aute, alebo vo vzduchu bez ohľadu na následky. V našich zemepisných súradniciach sa tomu javu kedysi hovorilo „muži sa stávajú deťmi“ To ale nemusí popierať ich bojové kvality – zničiť nepriateľa bez ohľadu na následky tým vzniknuté.
Tento jav vidíme často aj na našich cestách a uliciach u našej „zlatej mládeži“.