456jkl@post.

Je protizákonné dát mnoho odposlouchávacích zařízení do různých předmětů a nechat je ležet na různých veřejných místech?

Neznamy umístil mnoho odposlouchávacích zařízení do různých předmětů a nechal je ležet na různých veřejných místech v různých státech.

Po nějaké době ziskal zaznamy z techto zařízení a nabídl je ke koupi v e-shopu.

Je 14:29 roku 2017 – doplnuji: dekuji prozatim za odpovedi zucastnenych. Nepredpokladam, ze v e-shopu se da zaplatit elektrickym kreslem. Pokud by, ale neznamy dostal elektricke kreslo a byl potom popraven zrejme by pozustali ( pokud by byli) mohli z dedictvi (elektricke kreslo, ktere bylo majetkem neznameho, protoze ho ziskal darem – dostal ho) zplatit dluhy po neznamem aby na nej nevzpomunali ve zlem a aby se nedostal tam kde je zlo.

Odpovědi
Drap

Neznám nikoho, kdo by to chtěl o neznámého koupit.

klumprt

Myslím, že to nelegální není. Protože nedošlo k zásahu do soukromí žádných konkrétních osob.

bolak

klumprt: ale v Americe by mohl klidně dostat křeslo, představ si to, ON ODPOSLOUCHÁVAL STÁTY!!

pepe88

Odpověd by zněla asi takto: popravit.