Rokio

Je projev poruchy neúmyslně někomu překážet, z nedbalosti špatně uhnout, nebo říct s dovolením, kdy to není potřeba?

S tímhle zrovna mívám problémy a nedělám to schválně. Nedokážu odhadnout důsledky svých činů a předvídat.

Myslíte si, že bych měl kvůli tomu jít k psychologovi, nebo je to psychiatrický problém?

Nejlepší odpověď
paul1

Pokud je to neúmyslné, tak to je v pohodě, horší jsou ti, co to dělají schválně.

Další odpovědi
Dochy

že někdy něco nevyjde je normální. Obvykle stačí říct „pardon“

xiperio

Spíše je to výchovou.