Avatar uživatele
anonym

Je prohlášení pana presidenta na místě?

www.novinky.cz/do­maci/395931-bakala-je-zlodej-a-podvodnik-prohlasil-prezident-zeman.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, zzzzz, rouzi před 2983 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Konečně to někdo řekl nahlas. Ještě je potřeba vyšetřit jak mu Sobotka to OKD převedl. Chudáci horníci, chudáci lidé v bytech RPG ☹

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rouzi

Nelze než souhlasit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Dle mého názoru jenom částečně, OKD k tomu několik tisíc bytů pravděpodobné informace jsem čerpal
z denních blábolek, prodáno ministrem financí panem Sobotkou, za přispění pana Urbana a celého spolku růžového ptactva, která v té krásné době vládla. Prodáno za 4,1 miliardy bakalíkoj a jeho slípce, ovšem cena byla daleko vyšší. Ovšem není to tak hrozné v korupci jsme na čestném 57 místě na světě v pořadí Bahrajm, Namimbie, Česko. Státní dluh je jenom 1,6 bilionů, dluh občanů 1,3 bilionů, ale malinko se to upraví až projde do zákona návrh pana Pelikána na odpuštění dluhů občanům, kteří mají více jak deset exekucí. Proto věřím v lepší zítřky pod vedením našich odborníků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Je na místě a nezbývá než souhlasit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Je na místě.

A „fandím“ mu v případě smouvy s Norskem o vydávání dětí.
(Myslím, že by se ČR jinak angažovala mnohem méně.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

Není. Já si osobně o panu Bakalovi nemyslím nic pěkného, ale jsem přesvědčený, že prezident by se neměl snižovat k hospodskému kecání, kdy je kdekdo označen jako zloděj, darebák, gauner, podvodník etc. Buď má podat trestní oznámení, nebo mlčet (alespoň ve funkci prezidenta by to tak mělo být).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek