OLDA321

Koho by jste chtěli za prezidenta?

Ukažte, kdo se má podle vás stát hlavou státu

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Miloš Zeman

I když nemusím ani jednoho, tak ze dvou zel beru to menší, a to je Zeman.Vím, udělat ve letech kdy vládnul pár podrazů, ale dnešní kníže jich dělá víc.Kdopak odsouhlasil církevní restituce, kdopak nechává chudnout nás, dělníky od mašin tím, že zvyšuje DPH, kdopak souhlasí s tím, že mohou hlasovat odsouzení poslanci a ještě dostávat plat, kdopak je spoluzodpovědný za amnestii a nejvíce ..kdopak je největší Kalouskův přisluhovač?
Často vyčítá politický turismus, ale podívejme se, kterými stranami prošel Karel Schwarzenberg, aby se dostal na své vytoužené místo šéfa diplomacie. V senátních volbách 2004 byl nominován US-DEU, jinak byl ale až do zániku strany členem ODA. Finančně podporoval KDU-ČSL, spolu s dalšími pravdoláskaři chtěl založit stranu Cesta změny, poté se stal výkladní skříní Strany zelených (než se s ní rozkmotřil, protože zradil její program), aby si nakonec založil vlastní stranu TOP 09.
A v neposlední řadě, kníže a neumí ani českou hymnu!!! (Stačilo se dívat na jeho prohlášení po volbách).
Díval jsem se na zprávy tv Nova a ta podrazila Zemana, kdy ukázala jak Zeman napadl knížete, ale NEUKÁZALA ŽE PRVNÍ NAPADL KNÍŽE ZEMANA.Zeman jen oplácel povolební úder.Takže i takto se dělají podrazy na voličích.

Další odpovědi
Děda Louda

Karel Schwarzenberg

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-byste-vybirali-noveho-prezidenta-podle-ceho-a-kdo-je-vasim-favoritem

Reuef

Miloš Zeman

Doplňuji:
Nechci mit prezidenta jehoz predci nas tu po staleti ovladali a vyuzivali…a jehoz manzelka mozna prvni dama neumi ani slovo cesky

Alesh

Karel Schwarzenberg

Kdo jiný, že? 🙂

charliesheep

Miloš Zeman

Doplňuji:
Pan Schwarzenberg nezná ani text hymny země,ve které kandiduje na post prezidenta.

Larissa

Karel Schwarzenberg

mosoj

Miloš Zeman

Vyhovují mně obá , ale volím Zemana.
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/462191896

Beer4Real

Miloš Zeman

snad ne ospalého 79. letého dědouše, lidi jsou fakt praštění.
Nikdo mu nerozumí, celé to tam prospí a rakušák má být jinde.

LejdyTerr

Karel Schwarzenberg

Ani jeden z nich, Zeman je bývalý komunista, rád si přihne a ten druhej pro změnu usíná, zavedl by školné, udělal církevní restituce apod. Výběr jak noha, fakt!

huxa

Karel Schwarzenberg

redy

Miloš Zeman

Nic moc ale radši Zemana než senilního dědulu.
Celkově nebylo z čeho vybrat.

Orange

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Na diskuzi zde je krásně vidět, jak jednoduché je zmanipulovat dav…

brillant

Miloš Zeman

Wang

Miloš Zeman

Zeman je pro moji budoucnost (a budoucnost mejch dětí) jasnou volbou.
http://volebni­kalkulacka.cz/

Projděte si klíčový body, který bude novej prezident ovlivňovat:
Vysvětlivky:
Zeman (Z)
Schlafenberg (S)

Je mu to jedno/neprosazuje (-)

Otázka:
Zachování prezidentských milostí (Z)Proti (S)Pro
Celostátní referendum (Z)Pro (S)Proti
Snížení imunity prezidenta (Z)Pro (S)Proti
Ocenění bratři Mašínů (Z)Proti (S)Pro
Daňová progrese (Z)Pro (S)Proti
Snížení DPH (Z)Pro (S)Proti
Školné na VŠ (Z)Proti (S)Pro
Důchodová reforma (Z)Pro (S)Proti
Církevní restituce (Z)Proti (S)Pro
Ne dřívější členství prezidenta v KSČ (Z)Proti (S)Pro
Zavedení eura (Z)Proti (S)Pro
Zveřejňování mezinárodních smluv (Z)Pro (S)Proti
Zákon o prokázání nabytí majetku (Z)Pro (S)Proti
Zákon o vyrovnaném státním rozpočtu (Z)Proti (S) -
Rovnoměrné rozmístění státních institucí (Z)Pro (S)Proti
Zákaz stavby mešit (Z)Pro (S)Proti
Zrušení Senátu (Z)Pro (S)Proti
Imunita poslanců a senátorů (Z)Pro (S)Proti
Regulace hazardu pouze obcemi (Z)Pro (S)Proti
Jmenování soudců bez ohledu na věk (Z)Proti (S)Pro
Zachování Ústavu pro studium totalitních režimů (Z)Proti (S)Pro
Ne dostavbě Temelína ruskou firmou (Z)Proti (S)Pro
Evropský stabilizační pakt (Z)Proti (S)Pro
Bankovní rada ČNB – Výběrová řízení (Z)Pro (S)Proti
Podpis mezinárodních smluv bez odkladu (Z)Pro (S)Proti
Poplatek za prázdná média (Z) – (S)Proti
Širší pravomoci prezidenta (Z)Proti (S)Pro
Snazší místní referendum (Z)Pro (S)Proti
Zrušení zdravotnických poplatků (Z)Pro (S)Proti
Ne vlastnictví anonymních akcií (Z)Pro (S) –

Schlafenberg jede sice na vlně slibný image, která ho stojí slušnej balík peněz, omotává si tak kolem prstu hlavně mladý lidi – studenty (kteří si ještě myslej, že na ně po škole někdo čeká s otevřenou náručí a hodlá je zaměstnat za snovej plat), všichni slintaj při pomyšlení, jak jiní na ně budou dělat a oni skočí rovnou do managementu!… Jen co by Schlafenberga zvolili, napařil by jim školný. Jak se jednou začne platit, je to víte kde. Stejně tak ho nemůžou volit rodiny s dětma a obyčejný (=rukama pracující) lidi, protože těm půjde Schlafenberg finančně po krku nejvíc
Nenechte se nachytat na to, že kníže je borec, alternativa a něco nového.

Češi prý chtějí změnu. Vzpomeňte, ak to dopadlo, když při snaze udělat změnu volili lidi TOP 09 a Věci veřejné.

Nenechte si namluvit, že Schlafenberg je něco nového (a pravice) a Zeman něco starého (a levice). Zeman je tím, čím je, a tak i větší jistota.

honza19hk

Miloš Zeman

Doplňuji:
Knírače neboli knížete určitě ne. Už jen proto že věčně chrápe. Byla by to akorát ostuda,tak jako když Klaus krade propisky.

anonym

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Karlu Schwarzenbergovi přeji aby se stal presidentem už ze začátku. Nějak neznám jeho politické období, ale je mi prostě sympatický. K volbám však nepůjdu.

anonym

Miloš Zeman

Dokážete si představit novoroční projev Schwarzenberga jako prezidenta?

Fažený opčané,naše semě nicht prosperovat,vy fíce
arbeiten ,my fíce geld.....

Makina

Karel Schwarzenberg

Vendys2

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Zeman se uměl do ostatních (hlavně Schwarzenberga) jen navážet, to už rovnou může krást propisky a my na něj střílet kuličkovkou :D

matesmates

Miloš Zeman

Lleni

Karel Schwarzenberg

Doplňuji:
Cituji bratrovo odůvodnění;
Nosí hezkou mašličku na krku
Je roztomilej
.. No nevím..

iwrana

Miloš Zeman

Doplňuji:
Čecha,který má rád obyčejné lidi a ne jenom šlechtu a bohaté lidi.

kelley

Miloš Zeman

anonym

Miloš Zeman

Nemyslím. Tudíž Dienstbier mladší.

Shizuka

Karel Schwarzenberg

Terryle

Karel Schwarzenberg

kefud

Miloš Zeman

Doplňuji:
Karel se dostal do 2. kola nedopatřením spíš z trucu voličů.

Pájo

Miloš Zeman

annas

Náhodou jsem narazila na tuto otázku. Omylem jsem dala bod za Zemana.

anonym

pro Vendys2
Tebe taky zmanipulovala televize.Díval jsem se na tv celésobotní odpolene a PRVNÍ se navezl na tiskové konferenci do Zemana kníže, který řekl, že Zeman je spjatý s minulostí ,vyčetl mu opoziční smlouvy a tunely za jeho vládnutí jako předsedy vlády.Zeman mu to na další tiskovce oplatil.ALE VŠECHNY TELEVIZE VE ZPRÁVÁCH DALY JEN PROHLÁŠENÍ ZEMANA.Takže jsem opět pochopil, že tady neexistuje svoboda projevu, ale zase se dělají zprávy na něčí nátlak.

mosoj

Tak tady je něco pro zmanipulování !

http://letecka­posta.cz/462191896

M.

Prof. Ing Vladimír Franz :)

mosoj

To by si nesměl jako puberťák nechat zmalovat ksicht.

Sůwa

Ani puberťák se snad tak nezohyzdí 🙂

M.

Zase se jenom čumíte na vzhled. ;)

M.

Tedy JUDr… Nevím, kde jsem vzala Ing.