hapiky

Je pro vás důležitější, co chcete, nebo to, co máte?

Nebo snad ani jedno, ani druhé, protože máte vše, co chcete, a nechcete, co nemáte, potažmo co potřebujete?

Nejlepší odpověď
annas

„Važ si toho co máš, jiní lidé o tom jen sní.“ — Tomáš Wurm

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/1996743-tomas-wurm-vaz-si-toho-co-mas-jini-lide-o-tom-jen-sni/

"Lidé jsou schopni kdykoli ve svém životě vykonat to, o čem sní.“ — Paulo Coelho

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/2001552-paulo-coelho-lide-jsou-schopni-kdykoli-ve-svem-zivote-vykonat-t/

--
Není to jednoznačné, někomu stačí málo, jiný potřebuje mnohem víc. Někdy je ale štěstí, že se sen nepodaří,

Pokud člověk sní, považují to někdy za marnost, jiný sní s otevřenýma očima a svůj sen uskuteční, pokud na něj má.

Říká se, co je doma, to se počítá, ale nikoliv to získané podvody a podrazy.

Další odpovědi
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. Někdy a něco je pro mne důležitější to co mám třeba rodina, děti atd./ Jindy jsou důležitější věci které nemám./třeba zdraví/

dubraro

S postupujícím věkem je pro mne stále důležitější to co mám, neusiluji o další.

Hufnágl

Je důležité co mám, to mi už nikdo nevezme.

paul1

Herečka Jana Šulcová řekla: Není důležité co chceš, nebo co máš, ale co vydržíš