autacek

Je pro seniora 65+ bezpečnější jít na nákup v roušce, nebo s respirátorem?

Odpovědi
zjentek

Tak já napíši, jak si myslím, že si ty vlády ideál a budoucí existenci jako takovou představují, takže:

V tomhle věku je už třeba myslet na potomky, na mladý… ); … čili chodit mezi lidi v roušce.

Edison

Tak přemejšlej: Respik má ochranu ve směrech 5/95. Rouška 50/50. Co je asi lepší v prostředí, kde není aerosolový výskyt 95% nakažených kapének, resp. ve vzduchu je kapének spíše 0? Pravděpodobnější je, že se nakazí rukama přes předmět, který někdo před tím poprskal. Myslíš, že mu od toho respik pomůže?

Ono je potřeba kapku MYSLET.

Kryšpín

Pokud má přítelkyni o generaci či dvě mladší tak poslat dámu.