FlAsh_7

Je pro muže ostuda používat fén?

Nejlepší odpověď
elkon

Je úplně jedno kdo ho používá.

Další odpovědi
annas

Znáte význam slova ostuda? Vy používáte fén na veřejnosti? Nebo se tím chlubíte?

Je to vaše věc, čím si sušíte vlasy po umytí. Nebo co děláte jinak než druzí.

Spíš je ostuda to, že nepoděkujete za odpověď. Nebo, že si dpovědi na své otázky nevyhledáte a spoléháte na druhé, i když tvrdíte, že se stále učíte.

jáára

Ne, proč? Si tím suším boty.

Dochy

Proč by to měla být ostuda? Už jsem s ním "turbo"odmrazoval lednici. Ostuda je až když instalatér zavolanej na havarijní situaci (ho… z horních partají v bytě) najde nástavec z fénu v trubkách za záchodem…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.