Martin3

Je pro mě možné pořád vyrůst?

Zdravím, je mi 17 let a měřím 160cm od svých 15 let. Vůbec neví kdy mi puberta začala, vždycky jsem vyrostl 1–2cm ročně což není moc a ani nevím jestli se růstový hormon aktivoval v mém věku. Rodiče nejsou moc velcí, mají také okolo 160 cm a mě zajímá jestli je nějaká možnost že bych byl vyšší. Doktorka říkala že bych mohl vyrůst do 175cm, ale zatím se pořád nic neděje. Jím vyváženou stravu a spím 8–7h, dělám různé cviky na zvýšení výšky, ale chtělo by to pořád něco přidat. Tak doufám že se něco najde, co by mi pohlo pomoct?

Odpovědi
zvonisek

Šance že nevyrostu

da ny

Šance že vyrostu

3patně vytvořená anketa.
Nechci Vás živit planými nadějemi (šancí, že vyrostete).
Člověk roste s vyvíjí se zhruba do 22 klet (my jsme se to učili, na základní škole,
asi v 9, třídě, vy už ne?).
Od 25 let, začíná, přirozený proces stárnutí. Podpořený devastací,
v podobě vlastního úsilí a toho, čeho se na nás „dopustili“, ve výživě a životním stylu rodiče.

elkon

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Jestli porosteš nemůže nikdo vědět. Je to kus od kusu.