Ondrej01

Je pro mě Big Shock nebezpečný?

Zdravím, jako jeden z dárků k narozeninám jsem dostal 2 balení Big Shocku po 6 plechovkách (celkem tedy 16 :)). Nikdy v životě jsem energetické nápoje nepil a tak se ptám: Může mi tento Big Shock něco způsobit, pokud bych ho pil 14 dní každý den jeden? Já vím že je to asi naprosto stupidní otázka, ale když čtu o těch záchvatech a srdečních zrychleních, znervózňuje mě to. Díky..

Odpovědi
Kric.ouwner

Jestli jsi po zdravotní stránce v pořádku ( nemáš sklony k infarktech , vysoký tlak atd… , a není ti 95 Let nebo zad jen 11 Let ) tak by to mělo být v pořádku , ale radši bych se naučil pořádně počítat 2× po šesti baleních není šestnáct a taky 16 nerovná se 14 :) ......

Efchen

Myslím,že je to v celku neškodné. Je to nápoj,který obsahuje velké množství cukru,tudíš dodává hodně rychle velkou energii(princip energických nápojů) tudíš není dobré je pít na noc,špatně se po nich spí,ale pokud nedržíš jaterní dietu,mnejsi cukrovkář a netrpíš na zvýšený tlak,pak si myslim,že se ti nic nemůže stát. Moje kamarádka je dřív pila každý den asi 3 měsíce a nic se jí nestalo a druhá kamarádka už takhle pije několik let kolu. Možná je to někdy dožene,ale pokud jde jen o dva týdny,nemělo by se ti nic stát ;)