autacek

Je z biologického hlediska mylné přirovnání imigrantů k invazivním druhům rostlin a zvířat?

Je přirovnání imigrantů k invazivním druhům rostlin a zvířat, z biologického hlediska, mylné?

Nejlepší odpověď
hapiky

Ono se to už řeší v parlamentu. Žádost o vydání poslankyně z SPD za tento výrok.

Další odpovědi
ten který je

To je zbytečné chození okolo horké kaše.To nejsou žádní uprchlíci,ale nepřizpůsobiví kriminálníci a vrazi,kteří se nebudou snažit o soužití s křestany nebo ateisty.

Pepa25

Imigrace je společenský jev, který nemá z biologií nic společného. Přirovnání je proto především úplně hloupé a nesmyslné.

Alesh

Je mi na blití z toho, co někteří ubožáci dokážou vypustit na adresu uprchlíků, ale zrovna toto mi nepřijde jako nějaký extrém, kvůli kterému by měla policie konat tak, jak koná. Nenabádá k eliminaci apod., jen říká, že by se jim mělo zabránit ke vstupu do Evropy a že je nazývá druhem, na tom nevidím nic extrémně závadného. Myslím, že prochází celá řada mnohem horších výroků a ty nikdo neřeší, protože to zrovna není výrok od politika apod.

autacek

@hapiky Ano, to vím, neptám se na právní hledisko, ale na hledisko biologické.