Avatar uživatele
zjentek

Je při úřadu vlády lepší otočit střelnou zbraň proti sobě, nebo raději proti tomu, kdo nám konkrétně nevědomě ublížil?

Jen zamyšlení 🤷‍♂️

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 564 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslíš že nevědomě? Já jsem přesvědčen, že vědí dobře co činí a jaké důsledky budou mít jejich rozhodnutí. Je jim to však podle mne úplně jedno. Oni jsou za vodou a slušné mravy, čest , vlastenectví a podobně+ už zřejmě dávno zapomněli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

V tomhle mám dávno jasno. Nějaká zhovadilá a srabácká „palachiáda“ je K NIČEMU. No uvaž, KOMU tím Palach pomohl? Sobě? Těžko. Jiným? Ti ponesou jen NÁKLADY (celé furóre [fízlové, havrani atd.] znamená JEN VÝDAJ, bude uhrazen z NAŠICH daní, které by šlo využítz jinak a dost možná lépe). A politici to mají srdečně na háku, hlavně že JIM se nic nestane. Na ostatní kálí Bílý Tesák. :(

Což je jeden z důvodů PROČ se tak 3,14čus Palach a jeho „hrdinství“ oslavuje v médiích. Dává „správný příklad jak na to“. To kdyby Palach postřílel 10 Rusáků/okupantů či jiných zodpovědných hovad (než by ho sejmuli), tak by byl hodnocen jako TERORISTA či tak něco a dnes by po něm ani štěk nepesl. :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Drap vs. alien- tak teď nevím, komu dát nominaci dřív. Svatá slova hoši, svatá slova.

Avatar uživatele
zjentek

Teď se tam zase zastřelil nějaký pán, občan. 🤷‍♂️

Avatar uživatele
elkon

Jeho problém a tvoje zbytečná starost.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon pro sichr se před strakovkou moc nemotej.

Avatar uživatele
Mravenec

Elkone, bohužel je to problém nás všech, kam neschopnost vlády vede české občany.

Nový příspěvek