zjentek

Je při úřadu vlády lepší otočit střelnou zbraň proti sobě, nebo raději proti tomu, kdo nám konkrétně nevědomě ublížil?

Jen zamyšlení 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
Drap

Myslíš že nevědomě? Já jsem přesvědčen, že vědí dobře co činí a jaké důsledky budou mít jejich rozhodnutí. Je jim to však podle mne úplně jedno. Oni jsou za vodou a slušné mravy, čest , vlastenectví a podobně+ už zřejmě dávno zapomněli.

Další odpovědi
aliendrone

V tomhle mám dávno jasno. Nějaká zhovadilá a srabácká „palachiáda“ je K NIČEMU. No uvaž, KOMU tím Palach pomohl? Sobě? Těžko. Jiným? Ti ponesou jen NÁKLADY (celé furóre [fízlové, havrani atd.] znamená JEN VÝDAJ, bude uhrazen z NAŠICH daní, které by šlo využítz jinak a dost možná lépe). A politici to mají srdečně na háku, hlavně že JIM se nic nestane. Na ostatní kálí Bílý Tesák. :(

Což je jeden z důvodů PROČ se tak 3,14čus Palach a jeho „hrdinství“ oslavuje v médiích. Dává „správný příklad jak na to“. To kdyby Palach postřílel 10 Rusáků/okupantů či jiných zodpovědných hovad (než by ho sejmuli), tak by byl hodnocen jako TERORISTA či tak něco a dnes by po něm ani štěk nepesl. :(

zjentek

Drap vs. alien- tak teď nevím, komu dát nominaci dřív. Svatá slova hoši, svatá slova.

zjentek

Teď se tam zase zastřelil nějaký pán, občan. 🤷‍♂️

elkon

Jeho problém a tvoje zbytečná starost.

zjentek

Elkon pro sichr se před strakovkou moc nemotej.

Mravenec

Elkone, bohužel je to problém nás všech, kam neschopnost vlády vede české občany.